Urime

Shko poshtė

MODERATOR Urime

Mesazh nga ice__2 prej Fri May 25, 2007 10:05 am

Ketu mund te uroni njeri tjetrin me raste festash (ditelindje etj etj....)
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 31
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Urime

Mesazh nga renti prej Fri May 25, 2007 4:05 pm

uroj te gjithe tifozat e milanit i them suksese me tej milanit megjithate un nuk jam me milanin por me pelqeu shume milani i italise eshte nje gje e madhe per italiant sepse kane dale me te miret ne bote keto 2 vjet si ne kupe bote si ne kampion europe por edhe kampionati me i forte dhe me i ndjekur ne bote by renti tifoz dikur me juven (zonja e vjeter ).....
avatar
renti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 270
Age : 30
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.outsidetirana.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Urime

Mesazh nga ice__2 prej Sun May 27, 2007 7:25 am

Uroj ne rradhe te pare veten time edhe te gjithe tifozat juventin me rastin e fitores se kampjonatit edhe ngritjes ne seria A cheers
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 31
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Urime

Mesazh nga juli prej Sun Jun 03, 2007 11:51 am

flm.ice_2 por ai renti qenka tradhtar djal i keq qe uron milanistet nuk duhet ta bente kete gje.uroj te gjith tifozat e alban rexhes se e kom si shpirt e kam ktu ne zemer.

juli
VIP
VIP

Numri i postimeve : 22
Age : 30
Registration date : 10/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Urime

Mesazh nga juli prej Sun Jun 03, 2007 11:57 am

o denis konja me tha ardit koni prano pak adresen e tij.flm per mirkuptimin

juli
VIP
VIP

Numri i postimeve : 22
Age : 30
Registration date : 10/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Urime

Mesazh nga genti prej Wed Jun 06, 2007 2:36 am

Un uroj nga zemra Ice_2 gezuar ditelindjen dhe u befsh 100 vjec!
Me fal per vonesen por tani e lexova qe kishe ditelindjen Deno.
Tu uroj dhe shpresoj qe te kthehesh sa me shpejt ne Rrogozhine dhe ishalla takojme ndonjehere se me ka marr malli te bejme nje here muhabet si atehere. Te uroj gjithe te mirat! sunny sunny :
sunny:

_________________
QE TI TE VIJE KAQ E BUKUR
ME KETA FLOKE ME KETE HAP
TOKA TE EGREN KLIME ZBUTI
DHE AKULLNAJAT KTHEU MBRAPSHT
( Ismail Kadare)
avatar
genti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 221
Age : 32
Localisation : Italia
Registration date : 28/03/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Urime

Mesazh nga ice__2 prej Wed Jun 06, 2007 11:24 am

Flm gento edhe une shpresoj qe te mblidhemi edhe njehere te gjithe ēunat e klases dhe te argetohemi si jemi argetuar kur ishim ne shqiperi asnje nuk e mendonte se do te ndaheshim keshtu neper europe por siē e di edhe vete vetem 2 kane ngelur ne shqiperi tani

dhe sa per temen uroj qe te fitoj kombetarja shqipetare cheers
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 31
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Urime

Mesazh nga ice__2 prej Tue Jul 03, 2007 10:50 am

Edhe 100 vjet te tjera Webmaster
me mire vone se kurre Very Happy
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 31
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Urime

Mesazh nga lolita prej Wed Jul 04, 2007 2:13 am

uroj nje shoqen time se sot ben plot 6 muaj qe esht martuar! sunny

lolita
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Urime

Mesazh nga ice__2 prej Thu Jul 26, 2007 5:58 am

I uroj anetarit tone GENTI rruge te mbare dhe tja kaloj sa me bukur ne vendlindje.
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 31
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Urime

Mesazh nga genti prej Thu Jul 26, 2007 9:16 am

ice__2 shkruajti:I uroj anetarit tone GENTI rruge te mbare dhe tja kaloj sa me bukur ne vendlindje.

Faleminderit nga zemra Ice_2 edhe une te uroj gjithashtu qe te kethehesh sa me shpejt ne vendlindje!

_________________
QE TI TE VIJE KAQ E BUKUR
ME KETA FLOKE ME KETE HAP
TOKA TE EGREN KLIME ZBUTI
DHE AKULLNAJAT KTHEU MBRAPSHT
( Ismail Kadare)
avatar
genti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 221
Age : 32
Localisation : Italia
Registration date : 28/03/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Urime

Mesazh nga SoNi prej Thu Sep 06, 2007 10:11 am

Hjde nje urim per te gjithe ato qe ndjekin studimet dhe shkollat e tjera. Nje vit i mbare per te gjtihe dhe me krahe te lehta te gjithe sezonin!

SoNi

Numri i postimeve : 18
Registration date : 28/02/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Urime

Mesazh nga renti prej Mon Sep 10, 2007 3:19 pm

flm sono respekte
avatar
renti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 270
Age : 30
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.outsidetirana.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Urime

Mesazh nga Giulio prej Wed Oct 10, 2007 6:39 am

uroj perzemersisht te gjithe muslimanet per muajin e ramazanit! Agjerim te mbare!
avatar
Giulio

Numri i postimeve : 7
Age : 31
Registration date : 02/04/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Urime

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi