dj diamant VS dj ery.dee

Shko poshtė

MODERATOR dj diamant VS dj ery.dee

Mesazh nga dj diamant prej Tue May 22, 2007 3:39 pm


Link i radios : Hyr tek http://www.vitrinat.com/# dhe zgjidh frekuencen DJ FatjonY . Jeni te mikpritur ne CLUB NIGHT
avatar
dj diamant
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 164
Age : 30
Registration date : 22/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.dj-diamant.piczo.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: dj diamant VS dj ery.dee

Mesazh nga renti prej Wed May 30, 2007 11:13 am

hallall cuna jeni njisha deri tani skam ca me ju thene me ju kam dhe shoke pa le hajde dj qe kemi ne po hecim i cike si shume perpara apo jo anetare tjere si thoni ju kjo kur shikoni kete foto ca mendoni
avatar
renti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 270
Age : 30
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.outsidetirana.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: dj diamant VS dj ery.dee

Mesazh nga genti prej Thu May 31, 2007 2:04 am

Mua me behet qefi qe bashkatdhetaret tane merren me gjera te ndryshme si ne kete rast Dj.
Prandaj te dy DJ-jeve i uroj suksese per me tej, dhe i them qe vazhdoni keshtu cuna...

_________________
QE TI TE VIJE KAQ E BUKUR
ME KETA FLOKE ME KETE HAP
TOKA TE EGREN KLIME ZBUTI
DHE AKULLNAJAT KTHEU MBRAPSHT
( Ismail Kadare)
avatar
genti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 221
Age : 32
Localisation : Italia
Registration date : 28/03/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: dj diamant VS dj ery.dee

Mesazh nga Maury prej Sun Sep 02, 2007 2:17 pm

Hajde dak hajde.M'qekeni Bo si Prezioso me Gabry Ponten.I keni hy shum seriozisht punes.Hallall Hallall po po me rritet konkurenca.Tani po i hy edhe un shum fuqishem ketij biznesi.Keshtu qe bohuni gati per treshe te forte cuna................Do ta Bojme Shqipnin Diskotek......te gjalllll
avatar
Maury

Numri i postimeve : 5
Age : 30
Localisation : Rrogozhine, (Albania)
Registration date : 28/08/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: dj diamant VS dj ery.dee

Mesazh nga renti prej Sun Sep 02, 2007 2:30 pm

hey tonijay mos me trashetosh mua re qen se pastaj te thy ne mes une
avatar
renti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 270
Age : 30
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.outsidetirana.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: dj diamant VS dj ery.dee

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi