ME ka marr malli per ?

Shko poshtė

MODERATOR ME ka marr malli per ?

Mesazh nga bani1988 prej Tue May 22, 2007 11:10 am

per xhaxhi enverin hahaha
avatar
bani1988
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 97
Age : 30
Registration date : 21/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: ME ka marr malli per ?

Mesazh nga renti prej Wed May 23, 2007 9:37 am

me ka mare malli per bakllava
avatar
renti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 270
Age : 30
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.outsidetirana.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: ME ka marr malli per ?

Mesazh nga genti prej Wed May 23, 2007 9:48 am

me ka marr malli per TRAHANA[i]
HAHAHAHAHAHAH......
Laughing

_________________
QE TI TE VIJE KAQ E BUKUR
ME KETA FLOKE ME KETE HAP
TOKA TE EGREN KLIME ZBUTI
DHE AKULLNAJAT KTHEU MBRAPSHT
( Ismail Kadare)
avatar
genti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 221
Age : 32
Localisation : Italia
Registration date : 28/03/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: ME ka marr malli per ?

Mesazh nga renti prej Wed May 23, 2007 10:17 am

me ka mare malli per speca te mbushura hfghahgahgahh ose per kadaif hahahah
avatar
renti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 270
Age : 30
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.outsidetirana.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: ME ka marr malli per ?

Mesazh nga genti prej Thu May 24, 2007 3:26 am

me ka marr malli per tasqebap Razz Razz Razz

_________________
QE TI TE VIJE KAQ E BUKUR
ME KETA FLOKE ME KETE HAP
TOKA TE EGREN KLIME ZBUTI
DHE AKULLNAJAT KTHEU MBRAPSHT
( Ismail Kadare)
avatar
genti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 221
Age : 32
Localisation : Italia
Registration date : 28/03/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: ME ka marr malli per ?

Mesazh nga genti prej Thu May 24, 2007 3:44 am

TANI E KAM SERIOZISHT:
ME KA MARRE MALLI PER SHQIPERINE!!!
Exclamation Exclamation Exclamation

_________________
QE TI TE VIJE KAQ E BUKUR
ME KETA FLOKE ME KETE HAP
TOKA TE EGREN KLIME ZBUTI
DHE AKULLNAJAT KTHEU MBRAPSHT
( Ismail Kadare)
avatar
genti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 221
Age : 32
Localisation : Italia
Registration date : 28/03/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: ME ka marr malli per ?

Mesazh nga ice__2 prej Thu May 24, 2007 11:38 am

Me ka marre malli per Rrogozhinen Embarassed
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 32
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: ME ka marr malli per ?

Mesazh nga renti prej Fri May 25, 2007 4:12 pm

tani po flas me ter mend me ka marre malli shume po jo shume pak po shume shume hahaha me ka mare mallllllllllllllllli per japrak me gjethe rrushi hahahhahh sa kom qesh tani une thoni dhe ju ndonje gje te bukur qe ju ka mare malli
avatar
renti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 270
Age : 30
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.outsidetirana.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: ME ka marr malli per ?

Mesazh nga renti prej Fri May 25, 2007 4:14 pm
me ka mare malli per byrek me gjize edhe qepe hahahah shikoje a ju pelqen hahahahah
avatar
renti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 270
Age : 30
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.outsidetirana.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: ME ka marr malli per ?

Mesazh nga ice__2 prej Sun May 27, 2007 8:56 am

qenka me yndyre shume por po ta kishim perpara e kishim rrujt me gjithe pjate hahahaha
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 32
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: ME ka marr malli per ?

Mesazh nga genti prej Mon May 28, 2007 5:01 am

Me ka marr malli per shoqerine...[b]

_________________
QE TI TE VIJE KAQ E BUKUR
ME KETA FLOKE ME KETE HAP
TOKA TE EGREN KLIME ZBUTI
DHE AKULLNAJAT KTHEU MBRAPSHT
( Ismail Kadare)
avatar
genti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 221
Age : 32
Localisation : Italia
Registration date : 28/03/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: ME ka marr malli per ?

Mesazh nga renti prej Wed May 30, 2007 11:12 am

me ka mare malli per kurbetlijt po jo dhe shume se ju kam ne net eeeee ok
avatar
renti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 270
Age : 30
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.outsidetirana.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: ME ka marr malli per ?

Mesazh nga genti prej Thu May 31, 2007 2:10 am

O qen misri po jo te gjithe ata qe jane ne net jane kurbetlinj.
Hahahaha...., pa ofenduar ata qe jane e kam llafen, perkundrazi i uroj gjithe te mirat kudo qe jane dhe ishalla sa me shpejt te kthehen
ne atdhe.

[color:8b0a=red:8b0a]SHQIPERI, SHQIPERI, SHQIPERI, SHQIPERI, SHQIPERI...[color=black] E BEKOFTE ZOTI PERGJITHMONE

_________________
QE TI TE VIJE KAQ E BUKUR
ME KETA FLOKE ME KETE HAP
TOKA TE EGREN KLIME ZBUTI
DHE AKULLNAJAT KTHEU MBRAPSHT
( Ismail Kadare)
avatar
genti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 221
Age : 32
Localisation : Italia
Registration date : 28/03/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: ME ka marr malli per ?

Mesazh nga juli prej Fri Jun 01, 2007 9:00 am

e ke te kot or gent te ka mar malli vetem per njerezit e tu se ke koh qe nuk i ke par,por per shqiperine nuk te mer malli se ketu nuk ka asnje gje pervec se plurit dhe pislleqeve.ciao

juli
VIP
VIP

Numri i postimeve : 22
Age : 30
Registration date : 10/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: ME ka marr malli per ?

Mesazh nga renti prej Fri Jun 01, 2007 9:06 am

hahahahah sa kom qesh tani je njish juli se ti e di une i ke provu te dyja pozicionet ke qene dhe ne itali dhe je ne shqiperi ke te drejte se ketu te mbyt pluhri ika tung
avatar
renti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 270
Age : 30
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.outsidetirana.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: ME ka marr malli per ?

Mesazh nga HOLLY_91 prej Fri Jun 01, 2007 11:53 am

ai qe ska provuar te rri larg nga shqiperia per vite nuk munt te kuptoj se sa te merr malli per vendin tat!!!...eshte emocion shume e fort...jo vetem per njerzit qe ke len por vetem te shikosh pallatin ku je rrit, ose te lozesh dhe nje her top te lagjia jote...te shkosh te shinat e trenit me pa djellin ne perendim...ose te lahesh te shkumini...me ka marr malli per SHQIPERIN...per RROGO!!!

HOLLY_91

Numri i postimeve : 8
Age : 27
Localisation : itali (purtroppo)
Registration date : 02/04/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: ME ka marr malli per ?

Mesazh nga ice__2 prej Sat Jun 02, 2007 6:07 pm

PO UNE QE E KAM PROVUAR EDHE NUK KAM MALL HAHAHAHAHAHAHAHA
SHAKA KJO
ME KA MARRE MALLI PER TE PARE RROGOZHINEN SA KA NDRYSHUAR SEPSE ME THONE SE KA NDRYSHUAR SHUME QE KUR KAM IKUR UNE
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 32
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR sy zeza

Mesazh nga MIKAELA123 prej Mon Jun 04, 2007 2:04 pm

mua me ka marr malli per te dashurin tim Sad

MIKAELA123
VIP
VIP

Numri i postimeve : 29
Age : 33
Registration date : 04/06/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: ME ka marr malli per ?

Mesazh nga HOLLY_91 prej Sat Jun 16, 2007 6:45 am

pse mikaela123 ku e ke te dashurin?...(non sono affari miei perņ ti posso capire perciņ te lo chiedo...)ciao!

HOLLY_91

Numri i postimeve : 8
Age : 27
Localisation : itali (purtroppo)
Registration date : 02/04/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: ME ka marr malli per ?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi