***]-[Q]-[Y]-[F]-[Y]-[R]-[E]-[***

Shko poshtė

MODERATOR ***]-[Q]-[Y]-[F]-[Y]-[R]-[E]-[***

Mesazh nga bani1988 prej Tue May 22, 2007 11:02 am

THASHETHEME, QYFYRE, ARGETIM,
KENAQSI DHE GALLAT.
Humori esht esenca ksaj Teme,
Ju Lutem Mos Merni Kot Si Pushka Jevgut Dhe Te Prishni Sensin humoristik te Cdo Individuali
me gjak ftotsi shajrje ofendime apo kerrcenime
Ju Lutem Mos E Kaloni Limitin
Mendoj Se Kshu Do Jet Me Kendshem...
Ajde Tashi Vazhdojani Nga Qyfyret E Gallatat
avatar
bani1988
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 97
Age : 30
Registration date : 21/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: ***]-[Q]-[Y]-[F]-[Y]-[R]-[E]-[***

Mesazh nga The_Wolf prej Sat Mar 01, 2008 8:42 am

Na ishin dy budallenj . I pari i thote te dytit :
- Ku ke lindur ?
- Ne shtepi ! - i pergjigjet i dyti, - po ti ?
- Ne spital ! - i thote i pari .
- Pse? Duhet te kesh qene semure qe paske shkuar ne spital ?
avatar
The_Wolf

Numri i postimeve : 36
Age : 25
Registration date : 03/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: ***]-[Q]-[Y]-[F]-[Y]-[R]-[E]-[***

Mesazh nga The_Wolf prej Thu Mar 06, 2008 10:13 am

Nastradini shkoi ne amerike dhe takon nje shoqe. Por Nastradini nuk dinte anglish. Shoqja e vet i thote :
- What's up, baby ?
Nastradini ia ktheu :
- Bejbi satom. Nuk e sheh burrin 2 metra ne kom .
avatar
The_Wolf

Numri i postimeve : 36
Age : 25
Registration date : 03/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: ***]-[Q]-[Y]-[F]-[Y]-[R]-[E]-[***

Mesazh nga The_Wolf prej Thu Mar 06, 2008 10:17 am

Dy burra te dehur rrine poshte nje neoni dhe zihen .
Njeri thote qe eshte hene, tjetri thote qe eshte diell. Aty kalon nje polic dhe ata e pyesin se cfare eshte .
Polici pergjigjet :
- S'jam nga kjo lagje !
avatar
The_Wolf

Numri i postimeve : 36
Age : 25
Registration date : 03/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: ***]-[Q]-[Y]-[F]-[Y]-[R]-[E]-[***

Mesazh nga The_Wolf prej Thu Mar 06, 2008 10:22 am

Nje ushtar i dehur, ne kohen e Zogut, takoi nje oficer.
Ushtari kerkoi leje:
- Me leje zotni oficera, te kaloj?
- Kaloni, po nje nga nje - u pergjegj oficeri. (1)

1) Duket se dhe oficeri kishte te njejtin hall me ushtarin, gjersa dhe ai shikonte jo nje, por disa ushtare.
avatar
The_Wolf

Numri i postimeve : 36
Age : 25
Registration date : 03/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: ***]-[Q]-[Y]-[F]-[Y]-[R]-[E]-[***

Mesazh nga The_Wolf prej Thu Mar 06, 2008 10:22 am

Nje i varfer ngjitet maje nje mali dhe i lutet perendise:
- O perendi, me thuaj, c'eshte per ty nje minute?
- Nje perjetesi! - i pergjigjet perendia.
- Po nje solde? - e pyet prape i varferi.
- Nje milion! - pergjigjet perendia.
- Atehere te lutem, o perendi, me jep nje solde, se jam i varfer.
- Prit nje minute...(1)

1) Duhet patur parasysh se c'eshte minuta per perendine.
avatar
The_Wolf

Numri i postimeve : 36
Age : 25
Registration date : 03/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: ***]-[Q]-[Y]-[F]-[Y]-[R]-[E]-[***

Mesazh nga The_Wolf prej Thu Mar 06, 2008 10:31 am

Nji pasanik i madh asht kah mbytet ne det, por, per baft, e pshton nji trim.
Pasaniku, per shperblim, nxjerr e i nep nji gjyse leku. Te gjithe cuditen e zemerohen, por trimi qi e kishte pshtue nuk nxehet aspak e... thote:
- Paj, zotnia e din se nuk vlen ma teper.
avatar
The_Wolf

Numri i postimeve : 36
Age : 25
Registration date : 03/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: ***]-[Q]-[Y]-[F]-[Y]-[R]-[E]-[***

Mesazh nga The_Wolf prej Thu Mar 06, 2008 10:32 am

Qerositakoi njehere ne rruge me nje aga. Ky agai donte ta tallte Qerosin dhe i tha:
- Mu krimb kripa o Qeros, si t'ja bej?
- Hidhi pak qumesht mushke - i tha Qerosi.
- Po a ka qumesht mushka, ore?
- Po kripa, o aga, a ze krimba?
avatar
The_Wolf

Numri i postimeve : 36
Age : 25
Registration date : 03/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: ***]-[Q]-[Y]-[F]-[Y]-[R]-[E]-[***

Mesazh nga The_Wolf prej Thu Mar 06, 2008 10:38 am

Bill Gates po ben dashuri me te dashuren. Ajo: i dashur nuk po ndjej asgje. Ai: Cancel, Retry....
avatar
The_Wolf

Numri i postimeve : 36
Age : 25
Registration date : 03/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: ***]-[Q]-[Y]-[F]-[Y]-[R]-[E]-[***

Mesazh nga The_Wolf prej Thu Mar 06, 2008 10:39 am

Bill Gates, pasi shkoi ne ferr e priti nje djall me frak,e ngjiten ne nje kadillak ekstra luksoz me piscine dhe i bene nje xhiro.
Kudo vila faraonesh, feste gjithkund, orgji, gra te bukura nudo. Pas disa kolimetrash, afrohen pranje nje dere te madhe, futen brenda. Personi ftohet te hyje brenda dhe c’te shohe, nxehtesi ferri, ulerima te llahtarshme, djaj me me shtiza ne duar qe godisninvazhdimisht te mjeret. Duke mos iu besuar syve, zoteria pyet djallin:
- Po si keshtu? Po ato qe pame ne fillim?!
Dalli me nje shikim xhentil, i thote:
- Ah, ajo…..eh, ajo ishte versioni DEMO
avatar
The_Wolf

Numri i postimeve : 36
Age : 25
Registration date : 03/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: ***]-[Q]-[Y]-[F]-[Y]-[R]-[E]-[***

Mesazh nga The_Wolf prej Thu Mar 06, 2008 10:42 am

Dy polica po ecnin ne nje rrug.Ne nje moment shohin nje femij duke pire cigare edhe e pyesin.
-Ne cfare klase je?
Ne kals te 2
Njeri nga ata fillon ta qortoj..kurse tjetri i thote :
-Cfare eshte me ty?Ti nuk pije cigare kur ishe ne klas te 2?
Po por un kisha 18 vjec
avatar
The_Wolf

Numri i postimeve : 36
Age : 25
Registration date : 03/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: ***]-[Q]-[Y]-[F]-[Y]-[R]-[E]-[***

Mesazh nga The_Wolf prej Thu Mar 06, 2008 10:42 am

Nje polic ndalonn je makin.
-Mire dita!Do doja tju uroja pasi jeni i vetmi shofer qe mban rripin e sigurimit..edhe per kete ministri ju ofron nje cmim prej 500Euro.
Por jam kurioz ta di se cfare do beni me keto lek??
-Po mendohesha te beja kursin e shoferit-pergjgijet cuni
avatar
The_Wolf

Numri i postimeve : 36
Age : 25
Registration date : 03/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: ***]-[Q]-[Y]-[F]-[Y]-[R]-[E]-[***

Mesazh nga The_Wolf prej Thu Mar 06, 2008 10:44 am

Nje burre ishte bere tap dhe doli para pasqyres dhe pa veten e tij dhe tha:"U hajduti".Zbriti poshte dhe i tha nje polici:"Tek shtepia ime ndodhet nje hajdut".Kur shkoi polici para pasqyres tha:"O budall por ja ku e paske pasur policin pse me thirre mua"
avatar
The_Wolf

Numri i postimeve : 36
Age : 25
Registration date : 03/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: ***]-[Q]-[Y]-[F]-[Y]-[R]-[E]-[***

Mesazh nga The_Wolf prej Thu Mar 06, 2008 10:45 am

Dy polica ulur ne makine gjate sherbimit.
Ai qe ishte ulur ne timon ndez sinjalin djathtas dhe pyet tjetrin:
- Shiko njehere punojne dritat e sinjalit.
Ky tjetri nxjerr koken nga dritarja dhe thot:
- Tani po...
- Tani jo...
- Tani po...
- Tani jo...
avatar
The_Wolf

Numri i postimeve : 36
Age : 25
Registration date : 03/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: ***]-[Q]-[Y]-[F]-[Y]-[R]-[E]-[***

Mesazh nga The_Wolf prej Thu Mar 06, 2008 10:46 am

Polici po vinte nje llampe ne nje zyre e i thote njeri qe ver gazete poshte karrikes(qe mos te bente karriken pis)
dhe polici i thote-lere lere se ia arrij dhe pa gazete.
avatar
The_Wolf

Numri i postimeve : 36
Age : 25
Registration date : 03/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: ***]-[Q]-[Y]-[F]-[Y]-[R]-[E]-[***

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi