Skuadra Kombetare E Futbollit

Shko poshtė

MODERATOR Skuadra Kombetare E Futbollit

Mesazh nga bani1988 prej Tue May 22, 2007 10:49 am

Cfare mendoni per kombtaren shqiptare
avatar
bani1988
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 97
Age : 30
Registration date : 21/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Skuadra Kombetare E Futbollit

Mesazh nga ice__2 prej Sat Jun 02, 2007 6:27 pm

Qe nuk ka menaxhim te mire dhe nuk po japin ate qe presin dhe meritojne tifozat shqipetare
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 32
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Skuadra Kombetare E Futbollit

Mesazh nga juli prej Sun Jun 03, 2007 4:39 am

nuk jan te denje per te mbrojtur nje ''komb'' nje ''flamur'',jan te gjith shume te plakur pervec nje lorik cane asnje tjeter nuk eshte i denje per te luajtur

juli
VIP
VIP

Numri i postimeve : 22
Age : 30
Registration date : 10/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Skuadra Kombetare E Futbollit

Mesazh nga renti prej Tue Jun 05, 2007 10:05 am

degjoni i sec e para 1- ne nuk kemi trajner venali ca doni me tjeter mos vazhdoj me me te tjerat une ok ciao....
avatar
renti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 270
Age : 30
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.outsidetirana.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Skuadra Kombetare E Futbollit

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi