mungimi i futbollit shqiptar

Shko poshtė

MODERATOR mungimi i futbollit shqiptar

Mesazh nga bani1988 prej Tue May 22, 2007 10:45 am

per merndimin tuaj ?far i mungon futbollit shqiptar??????????
avatar
bani1988
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 97
Age : 30
Registration date : 21/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: mungimi i futbollit shqiptar

Mesazh nga ice__2 prej Sat Jun 02, 2007 6:24 pm

infrastruktura dhe financimi
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 32
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: mungimi i futbollit shqiptar

Mesazh nga renti prej Tue Jun 05, 2007 10:09 am

per mendimin tim ka te beje dhe menaxhimi dhe sa me pak korrupsin them une ok djema ?????
avatar
renti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 270
Age : 30
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.outsidetirana.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: mungimi i futbollit shqiptar

Mesazh nga ice__2 prej Tue Jun 05, 2007 4:31 pm

dakort jemi me ty rento
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 32
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: mungimi i futbollit shqiptar

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi