Kenge te pavdekshme..

Shko poshtė

MODERATOR Kenge te pavdekshme..

Mesazh nga bani1988 prej Tue May 22, 2007 10:25 am

Cilet jane kenget qe nuk ju merziten asnjehere kur i degjoni?

Kenge qe ju japin gjithmone ate kenaqesine e pare...
...qe i pelqen gjithmone veshit tuaj;
dhe qe ju sjell emocion dhe ndjenja te vecanta!
avatar
bani1988
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 97
Age : 30
Registration date : 21/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Kenge te pavdekshme..

Mesazh nga genti prej Wed May 23, 2007 3:48 am

Per mua kenga qe sa here e degjoj nuk me merzitet eshte nje kenge e vecante me sakte nje balade e Guns 'N' Roses - Don't cry.
Eshte muzike e gjalle qe ndjell vetem emocione.

_________________
QE TI TE VIJE KAQ E BUKUR
ME KETA FLOKE ME KETE HAP
TOKA TE EGREN KLIME ZBUTI
DHE AKULLNAJAT KTHEU MBRAPSHT
( Ismail Kadare)
avatar
genti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 221
Age : 32
Localisation : Italia
Registration date : 28/03/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Kenge te pavdekshme..

Mesazh nga lolita prej Wed Jun 27, 2007 2:01 am

per mua ka shum por nje te cilen e vecoj esht must have been love-roxette I love you

lolita
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Kenge te pavdekshme..

Mesazh nga iceman prej Fri Mar 20, 2009 7:56 am

meatloaf-i'll do anything for love dhe bonnie tyler-total eclips of the heart......dhe ca qe pertoj ti shkruj.......
avatar
iceman

Numri i postimeve : 6
Age : 28
Localisation : riccione
Registration date : 20/03/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Kenge te pavdekshme..

Mesazh nga The_Wolf prej Fri Mar 20, 2009 11:42 am

kenge e pavdekshme eshte e justin timberlake - what goes around, dhe ca kenge te eminemit....
avatar
The_Wolf

Numri i postimeve : 36
Age : 25
Registration date : 03/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Kenge te pavdekshme..

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi