KENGA ME E BUKUR

Shko poshtė

MODERATOR KENGA ME E BUKUR

Mesazh nga bani1988 prej Tue May 22, 2007 10:19 am

Cila eshte kenga me e fundit, me e bukur, me e degjuar nga ju aktualisht?
avatar
bani1988
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 97
Age : 30
Registration date : 21/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: KENGA ME E BUKUR

Mesazh nga renti prej Tue May 22, 2007 10:33 am

ahhh kjo kenga ime qe e degjoj me shume shpesh eshte e bukur fare
rise up by yves larock nice fare ju pershendes me kete kenge kudo qe ndodheni respekte
avatar
renti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 270
Age : 30
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.outsidetirana.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: KENGA ME E BUKUR

Mesazh nga genti prej Mon May 28, 2007 5:15 am

Kenga qe po degjoj me shpesh heret e fundit eshte:
Nookie - LimpBizkit

_________________
QE TI TE VIJE KAQ E BUKUR
ME KETA FLOKE ME KETE HAP
TOKA TE EGREN KLIME ZBUTI
DHE AKULLNAJAT KTHEU MBRAPSHT
( Ismail Kadare)
avatar
genti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 221
Age : 32
Localisation : Italia
Registration date : 28/03/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: KENGA ME E BUKUR

Mesazh nga juli prej Wed May 30, 2007 11:19 am

Rati - 40 Vjeēe Flen Me Mamin hahahaha

juli
VIP
VIP

Numri i postimeve : 22
Age : 30
Registration date : 10/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: KENGA ME E BUKUR

Mesazh nga lolita prej Mon Jun 25, 2007 4:38 am

pasion dashuri-anila imami king

lolita
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: KENGA ME E BUKUR

Mesazh nga ice__2 prej Thu Jun 28, 2007 11:32 am

Gangsta party - D.M.K
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 32
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: KENGA ME E BUKUR

Mesazh nga lolita prej Fri Jul 06, 2007 2:36 am

parlami d'amore-negramaro flower

lolita
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: KENGA ME E BUKUR

Mesazh nga genti prej Fri Jul 06, 2007 5:06 am

Coolio - I like girl

_________________
QE TI TE VIJE KAQ E BUKUR
ME KETA FLOKE ME KETE HAP
TOKA TE EGREN KLIME ZBUTI
DHE AKULLNAJAT KTHEU MBRAPSHT
( Ismail Kadare)
avatar
genti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 221
Age : 32
Localisation : Italia
Registration date : 28/03/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Schiller - Nachtflug

Mesazh nga Maury prej Sat Sep 08, 2007 1:46 pm

Kenga qe kam degjuar me shum kohet e fundit eshte Nachtflug - Schiller....Ben pjes ne albumin "Tag Und Nacht" e vitit 2005.Esht Keng Fantastike...............
avatar
Maury

Numri i postimeve : 5
Age : 30
Localisation : Rrogozhine, (Albania)
Registration date : 28/08/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: KENGA ME E BUKUR

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi