Kush eshte Dj me i mire per mendimin tuaj ?

Shko poshtė

MODERATOR Kush eshte Dj me i mire per mendimin tuaj ?

Mesazh nga bani1988 prej Tue May 22, 2007 10:19 am

CILIN PREFERONI DHE HITET ME TE BUKRA
avatar
bani1988
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 97
Age : 30
Registration date : 21/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Kush eshte Dj me i mire per mendimin tuaj ?

Mesazh nga renti prej Wed May 23, 2007 9:09 am

dj_tiesto number one i the world music trance.....

by renti
avatar
renti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 270
Age : 30
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.outsidetirana.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Kush eshte Dj me i mire per mendimin tuaj ?

Mesazh nga genti prej Mon May 28, 2007 5:11 am

DJ ALDO ON THE MIX - LET'S GO
FIRST IN THE BALCAN, FIRST THE WORLD, OUR PATRIOT ALBANIAN
THE BEST OF THE BEST
UNIQUE

_________________
QE TI TE VIJE KAQ E BUKUR
ME KETA FLOKE ME KETE HAP
TOKA TE EGREN KLIME ZBUTI
DHE AKULLNAJAT KTHEU MBRAPSHT
( Ismail Kadare)
avatar
genti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 221
Age : 32
Localisation : Italia
Registration date : 28/03/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Kush eshte Dj me i mire per mendimin tuaj ?

Mesazh nga renti prej Mon May 28, 2007 12:26 pm

hahahah nuk me pelqen megjithate eshte shqiptare dhe do e mbajme pak me hater po te jete per mua e di sa dj ka bota nuk ke nerva ti numerosh duke fillu molella gabry ponte presiozo tiesto aligator atb darude ka shume shume fare
avatar
renti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 270
Age : 30
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.outsidetirana.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Kush eshte Dj me i mire per mendimin tuaj ?

Mesazh nga juli prej Wed May 30, 2007 11:16 am

po jap dhe une nje mendim si dj qe me pelqen me shume mua u them dj molella megjithate eshte nje dj italian i mire dhe pothuajse njihet ne shume ne europe ciao ciao

juli
VIP
VIP

Numri i postimeve : 22
Age : 30
Registration date : 10/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Kush eshte Dj me i mire per mendimin tuaj ?

Mesazh nga genti prej Fri Jun 29, 2007 1:45 am

Morandi

_________________
QE TI TE VIJE KAQ E BUKUR
ME KETA FLOKE ME KETE HAP
TOKA TE EGREN KLIME ZBUTI
DHE AKULLNAJAT KTHEU MBRAPSHT
( Ismail Kadare)
avatar
genti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 221
Age : 32
Localisation : Italia
Registration date : 28/03/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Gabry Ponte

Mesazh nga Maury prej Mon Sep 03, 2007 1:33 pm

Kohet e fundit kan dal shum Dj te rinj por te medhenjt mbeten te medhenj si.........Gabry Ponte..........Tiesto.......Molella.........Gigi D'Agostino.......Prezioso......Bob Sinclar......ATB............e shum e shum te tjer me po kaq fame sa keto..........hitet nuk ka nevoje ti permendesh pasi te gjitha kenget e tyre jane hite te padiskutueshme...........
avatar
Maury

Numri i postimeve : 5
Age : 30
Localisation : Rrogozhine, (Albania)
Registration date : 28/08/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Kush eshte Dj me i mire per mendimin tuaj ?

Mesazh nga [Master] prej Wed Sep 05, 2007 10:53 am

loool number one in the world dj tiesto dmth 3 vitet e fundit ndodhet ne vendin e pare si dj boteror respekte te gjitheve
avatar
[Master]
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 50
Age : 30
Registration date : 03/04/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Kush eshte Dj me i mire per mendimin tuaj ?

Mesazh nga SoNi prej Thu Sep 06, 2007 10:16 am

Tiestoooooooooooooooooooooooooo Dj

SoNi

Numri i postimeve : 18
Registration date : 28/02/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Kush eshte Dj me i mire per mendimin tuaj ?

Mesazh nga renti prej Mon Sep 10, 2007 3:24 pm

normale mer burre
qe eshte se ska dj tjeter deri tani qe i ze vendin tiestossssssss respekte
avatar
renti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 270
Age : 30
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.outsidetirana.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Kush eshte Dj me i mire per mendimin tuaj ?

Mesazh nga Giulio prej Wed Oct 10, 2007 6:58 am

Per mendimin tim per sa i perket koheve te fundit me i mire eshte David Guetta.
avatar
Giulio

Numri i postimeve : 7
Age : 31
Registration date : 02/04/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Kush eshte Dj me i mire per mendimin tuaj ?

Mesazh nga renti prej Mon Oct 29, 2007 11:20 am

ke te drejte po ketu ne europe e ke fjalen sidomos ne shqiperi se ne bote eshte nji vetem qe deri tani spo e zevendeson njeri fare dj tiesto a kupton shnet plako klm
avatar
renti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 270
Age : 30
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.outsidetirana.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Kush eshte Dj me i mire per mendimin tuaj ?

Mesazh nga Bologna 4ever prej Wed Jan 09, 2008 11:51 am

Nuk eshte me i miri por mua me pelqen Arrow DJ Cirillo.
Nuk esht dhe aq i njohur sa DJ D'Agostino, tiesto, ingleases e tjere por esht me t vertet i modh...muzika house qe ben esht fantastike..
me 10.11.2007 ka tundur 1 nga diskot me te bukura dhe me te medhaja italiane.. Ne disko coccorico te ricciones ka tundur "piramiden"....
avatar
Bologna 4ever

Numri i postimeve : 14
Age : 30
Registration date : 08/01/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Kush eshte Dj me i mire per mendimin tuaj ?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi