Quiz-kinematografik!!!!!

Shko poshtė

MODERATOR Quiz-kinematografik!!!!!

Mesazh nga bani1988 prej Tue May 22, 2007 10:04 am

Kush gjen pergjigjen vazhdon me nje tjeter pyetje....
Ne lidhje vetem me kinematografine.


Yllka Mujo dhe Viktor Zhusti,ne cilet filma kane qene burre dhe grua(ose aty afer)?
Reply With Quote
avatar
bani1988
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 97
Age : 30
Registration date : 21/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi