^^Filmi Qe Pe Sot^^

Shko poshtė

MODERATOR ^^Filmi Qe Pe Sot^^

Mesazh nga bani1988 prej Tue May 22, 2007 9:59 am

Cfare filmi keni pa sot?

sot une kam pa ja 2 filma shume tbukur.

Last King of Scotland qe ka fitu oscar dhe Babel.
avatar
bani1988
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 97
Age : 30
Registration date : 21/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi