Shrek 3 Filmi I Detajeve

Shko poshtė

MODERATOR Shrek 3 Filmi I Detajeve

Mesazh nga bani1988 prej Tue May 22, 2007 9:57 am

Shrek 3 kesaj here kishte nje realizim shume te bukur. Ne cdo pjese te filmit ksihte shume detaje artistike, personazhet i kishin bere shume reale, levizjet shume te detajuara....Plus qe ishte dhe shume gallate.Ja u keshilloj ta shifni.

http://www.cinemaclock.com/aw/cvpa.a...rd__2007_.html
avatar
bani1988
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 97
Age : 30
Registration date : 21/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi