Si mendoni cili shtet ofron sherbim mjekesor me te mire?

Shko poshtė

MODERATOR Si mendoni cili shtet ofron sherbim mjekesor me te mire?

Mesazh nga bani1988 prej Tue May 22, 2007 9:25 am

Shume prej nesh jetojne larg Shqiperise dhe besoj se e ka pare nivelin e sherbimit mjekesor ne ate vend. Si mendoni per mjeksine ne vendin ku jeni dhe cili shtet mendoni se ka nivel te larte mjekesor?
avatar
bani1988
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 97
Age : 30
Registration date : 21/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Si mendoni cili shtet ofron sherbim mjekesor me te mire?

Mesazh nga habibi_7_p prej Mon Dec 08, 2008 11:50 am

nivel te lart mjeksor mendoj se ka swiss svicrra
jetoni nga Rrepublika kosova Shqiprija e madhe ..
------------------------------------------------------------------------

habibi_7_p

Numri i postimeve : 2
Age : 38
Registration date : 08/12/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi