PUTHJE ANTARVE FORUMIT.

Shko poshtė

MODERATOR PUTHJE ANTARVE FORUMIT.

Mesazh nga bani1988 prej Tue May 22, 2007 9:05 am

pershendetje!

Ne rradh te pare Falenderoj shum te gjith Antaret e Forumit
Ju jam shum mirnjohes per kohen qe kushtoni ne ket Teme
Jeni me verte te Mrekullueshem Njesh

Puthje Speciale per Te gjith Antaret RROGOZHINA FORUM cheers cheers
avatar
bani1988
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 97
Age : 30
Registration date : 21/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: PUTHJE ANTARVE FORUMIT.

Mesazh nga renti prej Tue May 22, 2007 10:12 am

gjithashtu dhe une nje puthje per ju ne menyre miqesore se duhet me e theksu se keqkuptohesh ne kete dite te sotme kjo puthje vlen per te gjithe anetaret e forumit tone hallall jeni njisha deri tani....shnet
avatar
renti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 270
Age : 30
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.outsidetirana.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: PUTHJE ANTARVE FORUMIT.

Mesazh nga genti prej Wed May 23, 2007 3:53 am

afro Un kam deshire te jap nje perqafim te madh te gjitheve, per kontributin qe jepni ne forumin e qytetit tone!
Ia kalofshit sa me mire!

_________________
QE TI TE VIJE KAQ E BUKUR
ME KETA FLOKE ME KETE HAP
TOKA TE EGREN KLIME ZBUTI
DHE AKULLNAJAT KTHEU MBRAPSHT
( Ismail Kadare)
avatar
genti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 221
Age : 32
Localisation : Italia
Registration date : 28/03/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: PUTHJE ANTARVE FORUMIT.

Mesazh nga genti prej Mon May 28, 2007 5:06 am

Puc pak Loliten se eshte si shpirt!!! tongue

_________________
QE TI TE VIJE KAQ E BUKUR
ME KETA FLOKE ME KETE HAP
TOKA TE EGREN KLIME ZBUTI
DHE AKULLNAJAT KTHEU MBRAPSHT
( Ismail Kadare)
avatar
genti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 221
Age : 32
Localisation : Italia
Registration date : 28/03/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: PUTHJE ANTARVE FORUMIT.

Mesazh nga SoNi prej Tue Jun 05, 2007 11:28 am

Nje puthje n e ball per all User!

SoNi

Numri i postimeve : 18
Registration date : 28/02/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR sy zeza

Mesazh nga MIKAELA123 prej Tue Jun 05, 2007 1:05 pm

uaa edhe un ju perqafoj nga larg cheers

MIKAELA123
VIP
VIP

Numri i postimeve : 29
Age : 33
Registration date : 04/06/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR sy zeza

Mesazh nga MIKAELA123 prej Tue Jun 05, 2007 1:06 pm

po mua nuk me perqafon njeri Question

MIKAELA123
VIP
VIP

Numri i postimeve : 29
Age : 33
Registration date : 04/06/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: PUTHJE ANTARVE FORUMIT.

Mesazh nga renti prej Tue Jun 05, 2007 3:05 pm

diana ketu ska perqafime ketu ka puthje ne faqe hajde po te jap une nje ok ciao bella nga rrogozhina megjithese nuk te njoh fare hahahah
avatar
renti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 270
Age : 30
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.outsidetirana.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: PUTHJE ANTARVE FORUMIT.

Mesazh nga ice__2 prej Tue Jun 05, 2007 4:28 pm

nje puthje shoqerore per mikaela123 dhe per te gjithe anetaret e tjere vazhdoni keshtu se po beni pune te mire Very Happy
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 31
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: PUTHJE ANTARVE FORUMIT.

Mesazh nga genti prej Wed Jun 06, 2007 3:35 am

[b]Jam i te njejtit mendim se po beni te gjithe pune te mire! Prandaj shfrytezoj rastin qe me jep kjo teme per tiu dhuruar nje puthje te ngrohte miqesore, FALEMINDERIT![/b]

_________________
QE TI TE VIJE KAQ E BUKUR
ME KETA FLOKE ME KETE HAP
TOKA TE EGREN KLIME ZBUTI
DHE AKULLNAJAT KTHEU MBRAPSHT
( Ismail Kadare)
avatar
genti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 221
Age : 32
Localisation : Italia
Registration date : 28/03/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: PUTHJE ANTARVE FORUMIT.

Mesazh nga lolita prej Mon Jun 25, 2007 4:24 am

PUC PAK GENTIN QE ME PUCI DHE PAK TAKUN... Embarassed I love you

lolita
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: PUTHJE ANTARVE FORUMIT.

Mesazh nga xxx prej Sat Jul 28, 2007 1:10 pm

teme interesante. edhe ne rradhe te pare puth gjith anetaret e forumit ne vecanti patriotet e mi

xxx

Numri i postimeve : 42
Age : 26
Registration date : 30/06/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: PUTHJE ANTARVE FORUMIT.

Mesazh nga renti prej Mon Jul 30, 2007 11:13 am

ju puth te gjitheve nga larg ose nga afer ciao ciao
avatar
renti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 270
Age : 30
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.outsidetirana.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: PUTHJE ANTARVE FORUMIT.

Mesazh nga xhei prej Fri Sep 07, 2007 11:27 am

nje puthje per te gjithe femrat e forumit

xhei

Numri i postimeve : 5
Age : 29
Registration date : 26/08/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: PUTHJE ANTARVE FORUMIT.

Mesazh nga renti prej Mon Sep 10, 2007 3:26 pm

ti thua
per femrat po ferma spo shohim fare ne se nga kan ikur me duket se pushimet verore i kane mare mend hahahah
avatar
renti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 270
Age : 30
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.outsidetirana.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: PUTHJE ANTARVE FORUMIT.

Mesazh nga lolita prej Fri Sep 21, 2007 1:28 am

puth te gjtheve! Smile

lolita
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: PUTHJE ANTARVE FORUMIT.

Mesazh nga genti prej Mon Sep 24, 2007 5:54 am

Nje puthje te vecante per Miss-in tim

_________________
QE TI TE VIJE KAQ E BUKUR
ME KETA FLOKE ME KETE HAP
TOKA TE EGREN KLIME ZBUTI
DHE AKULLNAJAT KTHEU MBRAPSHT
( Ismail Kadare)
avatar
genti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 221
Age : 32
Localisation : Italia
Registration date : 28/03/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: PUTHJE ANTARVE FORUMIT.

Mesazh nga ikud prej Wed Jun 17, 2009 2:03 pm

pajtohem me te gjithve antaret e forumit
kaloni sa me mire

ikud

Numri i postimeve : 8
Age : 29
Registration date : 17/06/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: PUTHJE ANTARVE FORUMIT.

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi