A do te arrij te behet nje film per Skenderbeun?

Shko poshtė

MODERATOR A do te arrij te behet nje film per Skenderbeun?

Mesazh nga genti prej Wed Mar 28, 2007 7:45 am

[size=12]Si mendoni a do te beje buje ne kinomatogarfine europjane apo boterore nje film i kushtuar heroit tone ashtu si edhe Akilit apo Leonidhes? Question]
avatar
genti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 221
Age : 32
Localisation : Italia
Registration date : 28/03/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: A do te arrij te behet nje film per Skenderbeun?

Mesazh nga lolita prej Wed Apr 18, 2007 6:32 am

asnjeher pasi ata qe kan jetuar ne ate epok dhe e din historin tashme kan vdekur dhe asnjeher sdo te ritregohet e verteta e plot sikurse dyshoj edhe per te tjeret filma kushtuar heronjve boteror!

lolita
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: A do te arrij te behet nje film per Skenderbeun?

Mesazh nga ice__2 prej Thu May 17, 2007 9:27 pm

Nuk mendoj se do te arrij te kete sukses nje film per heroin tone kombetare ne kinematografine boterore
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 32
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: A do te arrij te behet nje film per Skenderbeun?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi