Cfare eshte njeriu i shkences ??

Shko poshtė

MODERATOR Cfare eshte njeriu i shkences ??

Mesazh nga bani1988 prej Tue May 22, 2007 8:45 am

Ēfarė ėshtė njeriu i shkencės?

&Ccedilfarė ėshtė njeriu i shkencės?

Ai ėshtė njė lloj i qenies njerėzore jo fisnike, me virtytet e njė lloji pa fisnikėri, gjė qė do tė thotė njė lloj i qenies njerėzore jo sunduese, jo urdhėruese dhe as edhe e vetėmjaftueshme; ai ėshtė punėdashės, i durueshėm pėr t’u futur nė rresht, i rregullt, dhe i matur nė aftėsitė dhe nė kėrkesat, ėshtė i ndjeshėm si gjithė tė tjerėt dhe ka nevojė pėr ato gjėra qė kanė tė tjerėt.

__________________
avatar
bani1988
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 97
Age : 30
Registration date : 21/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Cfare eshte njeriu i shkences ??

Mesazh nga genti prej Fri Jun 01, 2007 5:23 am

Njeriu i shekences eshte njeri i vetmuar, njeri meditues, kureshtar, zbulues, krijues, revolucionalist, evolues percmues...

_________________
QE TI TE VIJE KAQ E BUKUR
ME KETA FLOKE ME KETE HAP
TOKA TE EGREN KLIME ZBUTI
DHE AKULLNAJAT KTHEU MBRAPSHT
( Ismail Kadare)
avatar
genti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 221
Age : 32
Localisation : Italia
Registration date : 28/03/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Cfare eshte njeriu i shkences ??

Mesazh nga ice__2 prej Sat Jun 02, 2007 5:56 pm

SHKENCTAR
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 32
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Cfare eshte njeriu i shkences ??

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi