Website Vecante

Shko poshtė

MODERATOR Website Vecante

Mesazh nga bani1988 prej Tue May 22, 2007 8:38 am

Website i vecante!

Per te gjithe ata qe nuk kane qejf te bejne download filmat me te fundit, te presin me ore per download, por duan te shohin filmat...eshte nje website fantastik.
JU KUJTOJ QE REKLAMA PER WEBASITE TE TJERA PA KONTAKTUAR STAFIN E PORTALIT NUK LEJOHEN PRANDAJ POSTIMI JUAJ ESHTE MODIFIKUAR...
FALEMINDERIT...


ketu mund te gjeni filmat me te fundit, TV shows, cartoons, comedy, anime (une e perdor vetem per filma), dhe nuk keni perse te bleni me filmat, t'i beni download ne pc, ose t'i merrni me qera.
Kenaquni!
JU KUJTOJ QE REKLAMA PER WEBASITE TE TJERA PA KONTAKTUAR STAFIN E PORTALIT NUK LEJOHEN PRANDAJ POSTIMI JUAJ ESHTE MODIFIKUAR...
FALEMINDERIT...
avatar
bani1988
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 97
Age : 30
Registration date : 21/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Website Vecante

Mesazh nga bani1988 prej Tue May 22, 2007 8:40 am

Foto Foto dhe vetem Foto

JU KUJTOJ QE REKLAMA PER WEBASITE TE TJERA PA KONTAKTUAR STAFIN E PORTALIT NUK LEJOHEN PRANDAJ POSTIMI JUAJ ESHTE MODIFIKUAR...
FALEMINDERIT...
avatar
bani1988
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 97
Age : 30
Registration date : 21/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Website Vecante

Mesazh nga bani1988 prej Tue May 22, 2007 8:41 am

Kjo eshte website me i bukur me pa makinat e reja e gjitha me rralle.

JU KUJTOJ QE REKLAMA PER WEBASITE TE TJERA PA KONTAKTUAR STAFIN E PORTALIT NUK LEJOHEN PRANDAJ POSTIMI JUAJ ESHTE MODIFIKUAR...
FALEMINDERIT...


WEBMASTERI
avatar
bani1988
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 97
Age : 30
Registration date : 21/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Website Vecante

Mesazh nga renti prej Mon Jul 30, 2007 10:35 am

avatar
renti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 270
Age : 30
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.outsidetirana.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Website Vecante

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi