10 makinat me te shpejta

Shko poshtė

MODERATOR 10 makinat me te shpejta

Mesazh nga ice__2 prej Mon May 21, 2007 11:04 am

Ferrari 599GTB Fiorano

Makina ka keto parametra:

612bhp
205mph
0-62mph in 3.7secsLamborghini Murcielago LP640

Makina ka keto parametra:
631bhp
211mph
0-62mph in 3.4secs


Pagani Zonda F CS

Makina ka keto parametra:

641bhp
214mph
0-62mph in 3.6secs


Mercedes-Benz McLaren SLR 722 Edition

Makina ka keto parametra:

641bhp
209mph
0-62mph in 3.6secs

Gumpert Apollo

Makina ka keto parametra:

641bhp
224mph
0-62mph in 3.0secsSaleen S7 Twin Turbo

Makina ka keto parametra:

750bhp
200mph+
0-60mph in 2.8secs

Koenigsegg CCX

Makina ka keto parametra:
806bhp
245mph+
0-62mph in 3.2secsBugatti Veyron

Makina ka keto parametra:

987bhp
253mph+
0-62mph in 2.5secsBristol Fighter T

Makina ka keto parametra:

1,012bhp
225mph
0-60mph in 3.5secs
SSC Ultimate Aero TT

Makina ka keto parametra:

1,183bhp
230mph
0-62mph in 2.8secs
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 31
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: 10 makinat me te shpejta

Mesazh nga renti prej Tue May 22, 2007 10:06 am

ate bugatin ma hiq i cike vec ok se e kam i cik fixim shume hahaha e kam pare ktu ne rrogozhine kur kaluan 150 vipa nga e gjithe bota edhe shume makina te tjera por ajo ishte shum niceeeeee.....
avatar
renti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 270
Age : 30
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.outsidetirana.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: 10 makinat me te shpejta

Mesazh nga MIKAELA123 prej Tue Jun 05, 2007 8:50 am

PER MUA ESHTE LAMBORGINO Cool

MIKAELA123
VIP
VIP

Numri i postimeve : 29
Age : 33
Registration date : 04/06/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: 10 makinat me te shpejta

Mesazh nga xxx prej Wed Jul 04, 2007 12:35 pm

lamborgini eshte e papame si makine. pamjen e ka madheshtore tamam.por bugati veyron eshte i papam per shpejtsine. me 407km/h fluturon. nuk e di si e mban toka ate shpejtsi

xxx

Numri i postimeve : 42
Age : 26
Registration date : 30/06/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: 10 makinat me te shpejta

Mesazh nga renti prej Thu Jul 05, 2007 3:05 pm

bugati me i mire ehte ai bugati 1001 kuaj fuqi hecen 450 ne ore ok lale ashtu me mire
avatar
renti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 270
Age : 30
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.outsidetirana.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: 10 makinat me te shpejta

Mesazh nga xxx prej Sat Jul 14, 2007 5:34 am

o rento e bone bugatin anije kozmike mer burri dheut se 407 km/h kap

xxx

Numri i postimeve : 42
Age : 26
Registration date : 30/06/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: 10 makinat me te shpejta

Mesazh nga renti prej Fri Oct 24, 2008 9:05 am

para disa muajsh u prezantua dhe lamburgini reventon shume e shpejte dhe duket ne pamje te pare kur e shikon si nje koncept respekte....
avatar
renti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 270
Age : 30
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.outsidetirana.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: 10 makinat me te shpejta

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi