Si do e kaloni sezonin veror ?

Shko poshtė

MODERATOR Si do e kaloni sezonin veror ?

Mesazh nga ice__2 prej Thu May 17, 2007 8:38 pm

Na tregoni diēka qe keni planifikuar per kete vere !!!!
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 31
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Si do e kaloni sezonin veror ?

Mesazh nga renti prej Tue May 22, 2007 10:02 am

une kete vere.... normale ne ndonje qytet turistik ca te me mbushet mendja...them se sarande ose vlore se di mire mbase edhe durressss po ju te tjeret kene bere ndonje plan apo jo
avatar
renti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 270
Age : 30
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.outsidetirana.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Si do e kaloni sezonin veror ?

Mesazh nga juli prej Sun Jun 03, 2007 4:43 am

kete vit me duket se do te shkoj disa dit ne spanje per pushime andej nga fundi i korrikut,kurse kur te kthehem do shkoj me rentin ne golem me tren,...hahahhhahah

juli
VIP
VIP

Numri i postimeve : 22
Age : 30
Registration date : 10/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Si do e kaloni sezonin veror ?

Mesazh nga renti prej Sun Jun 03, 2007 8:11 am

hahahah jojo se un me julin nuk shkoj se ai don vetem me heng buke pupppu skam leke
hahahhaha o jul me mire ik ne shkumbin hahahah
avatar
renti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 270
Age : 30
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.outsidetirana.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Si do e kaloni sezonin veror ?

Mesazh nga juli prej Sun Jun 03, 2007 11:43 am

e din mire ti vjen apo nuk nuk vjen ok rento.....hahahahahhah ku do shkosh qe nuk do te vish se vetem m e tren je mesuar ti

juli
VIP
VIP

Numri i postimeve : 22
Age : 30
Registration date : 10/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Si do e kaloni sezonin veror ?

Mesazh nga genti prej Tue Jun 05, 2007 4:48 am

Un nuk e kam programuar akoma se si do e kaloj kete sezon, por jam i sigurte qe gushtin do e kaloj ne SHQIPERI dhe mezi po pres qe te shkoj, se me ka marre malli per gjithcka.
Sot po exploroja disa foto te SHQIPERISE ne internet dhe po iu them qe vendi yne ka perla te pa para.
Iu rrefej edhe kete, se c'ndjeva dicka qe nuk arrij ta shpjegoj brenda meje dhe zemra mu be sa nje mal.
Une e dua SHQIPERINE me gjithe shpirt!

_________________
QE TI TE VIJE KAQ E BUKUR
ME KETA FLOKE ME KETE HAP
TOKA TE EGREN KLIME ZBUTI
DHE AKULLNAJAT KTHEU MBRAPSHT
( Ismail Kadare)
avatar
genti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 221
Age : 32
Localisation : Italia
Registration date : 28/03/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Si do e kaloni sezonin veror ?

Mesazh nga lolita prej Wed Jun 27, 2007 1:55 am

shpi,dasma,ditlindje greqi plazh e festa nat per nat! flower

lolita
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Si do e kaloni sezonin veror ?

Mesazh nga ice__2 prej Wed Jun 27, 2007 6:42 am

Edhe une nuk kam bere plane te medhaja per kete vere por nje gje e kam te sigurte.... nuk do te shkoj ne Shqiperi dhe per kete gje me vjen shume keq Mad
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 31
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Si do e kaloni sezonin veror ?

Mesazh nga Rrogozhinsja prej Mon Jul 02, 2007 8:45 am

Me vjen keq edhe mua qe nuk do te shkoj ne shqiperi kete vere. Do te jem ne plazh e quindi nuk do te kem me mundesi te shkruaj ne forum! pushime te mbara a tutti!!!!! cheers

Rrogozhinsja
anetare i ri
anetare i ri

Numri i postimeve : 36
Age : 28
Registration date : 18/06/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Si do e kaloni sezonin veror ?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi