Barazi midis femres dhe mashkullit!!!!

Shko poshtė

MODERATOR Barazi midis femres dhe mashkullit!!!!

Mesazh nga ice__2 prej Thu May 17, 2007 8:34 pm

Problematikat Shqipetare jane politika,parat,EU,USA,diktatura etj etj....
Po ne si qytetare (ose fshatare) cfare bejme qe ta ndryshojme realitetin e padeshiruar ne Shqiperi? Dicka qe me shqeteson shume eshte fakti qe se cfare po ben shoqeria e sotme te luftoje pabarazine qe existon midis mashkullit dhe femres?
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 31
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Barazi midis femres dhe mashkullit!!!!

Mesazh nga genti prej Fri Jun 01, 2007 5:26 am

Avash, avash do behet me mire mjafton te jesh optimist...

_________________
QE TI TE VIJE KAQ E BUKUR
ME KETA FLOKE ME KETE HAP
TOKA TE EGREN KLIME ZBUTI
DHE AKULLNAJAT KTHEU MBRAPSHT
( Ismail Kadare)
avatar
genti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 221
Age : 32
Localisation : Italia
Registration date : 28/03/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Barazi midis femres dhe mashkullit!!!!

Mesazh nga Rrogozhinsja prej Mon Jun 25, 2007 7:43 am

Ajo avash avash me duket se po mer provincialen e kush e di se kur do te arrij ne Rrogozhin.....................

Rrogozhinsja
anetare i ri
anetare i ri

Numri i postimeve : 36
Age : 28
Registration date : 18/06/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Barazi midis femres dhe mashkullit!!!!

Mesazh nga genti prej Mon Jun 25, 2007 10:30 am

Mos u bej merak kjo "avash avash" do injektohet nje turbo qe te shkoje shume shpejt ose menyra tjeter eshte ta dergojme me DHL.

_________________
QE TI TE VIJE KAQ E BUKUR
ME KETA FLOKE ME KETE HAP
TOKA TE EGREN KLIME ZBUTI
DHE AKULLNAJAT KTHEU MBRAPSHT
( Ismail Kadare)
avatar
genti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 221
Age : 32
Localisation : Italia
Registration date : 28/03/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Barazi midis femres dhe mashkullit!!!!

Mesazh nga Rrogozhinsja prej Tue Jun 26, 2007 6:54 am

Ta uroj sepse edhe une jam femer e quindi eshte e rendesishme edhe per mua

Rrogozhinsja
anetare i ri
anetare i ri

Numri i postimeve : 36
Age : 28
Registration date : 18/06/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Barazi midis femres dhe mashkullit!!!!

Mesazh nga genti prej Tue Jun 26, 2007 6:56 am

Pikerisht prandaj e thash se jam optimist per kete gje dhe jam nga ata qe jep voten i pari per barazi sepse mosbarazia eshte injorance.
Evolucion!

_________________
QE TI TE VIJE KAQ E BUKUR
ME KETA FLOKE ME KETE HAP
TOKA TE EGREN KLIME ZBUTI
DHE AKULLNAJAT KTHEU MBRAPSHT
( Ismail Kadare)
avatar
genti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 221
Age : 32
Localisation : Italia
Registration date : 28/03/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Barazi midis femres dhe mashkullit!!!!

Mesazh nga Rrogozhinsja prej Tue Jun 26, 2007 6:59 am

Kesaj here jam dakort me ty

Rrogozhinsja
anetare i ri
anetare i ri

Numri i postimeve : 36
Age : 28
Registration date : 18/06/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Barazi midis femres dhe mashkullit!!!!

Mesazh nga ice__2 prej Wed Jun 27, 2007 6:36 am

Kurse une mendoj qe momentalisht vetem femrat po mundohen ta arrijne kete "barazi" sepse meshkujt nuk e shohin si nje problem
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 31
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Barazi midis femres dhe mashkullit!!!!

Mesazh nga lolita prej Wed Jul 04, 2007 3:03 am

Ja fute kot o ice se ne ka qenie e gjall qe ben kete ndarje me shum te dukshe esht qenia njeri i seksit mashkull sa per temen nese ka mosbarazi ateher nuk jemi ne evoluzion se no po ecim gjithnje e me pas e poi perfundimi nje jet e shkateruar king queen

lolita
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Barazi midis femres dhe mashkullit!!!!

Mesazh nga ice__2 prej Wed Jul 04, 2007 6:16 am

Lolita nuk mendoj se meshkujt shqipetare te pakten ata qe jetojne me traditat e vjetra qe te kene deshire qe femrat e tyre te jete ne te njejtin nivel me ta.

Kete teme e hapa per Shqiperine se ne vendet europiane nuk ekziston me kjo pyetje
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 31
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Barazi midis femres dhe mashkullit!!!!

Mesazh nga lolita prej Fri Jul 06, 2007 2:24 am

ice__2 shkruajti:Lolita nuk mendoj se meshkujt shqipetare te pakten ata qe jetojne me traditat e vjetra qe te kene deshire qe femrat e tyre te jete ne te njejtin nivel me ta.

Kete teme e hapa per Shqiperine se ne vendet europiane nuk ekziston me kjo pyetje


epo nese ne qe jemi rinia nuk ja ndryshojm dot kete mendim sipas teje kush do tia ndryshoj! Rolling Eyes

lolita
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Barazi midis femres dhe mashkullit!!!!

Mesazh nga genti prej Fri Jul 06, 2007 5:18 am

lolita shkruajti:
ice__2 shkruajti:Lolita nuk mendoj se meshkujt shqipetare te pakten ata qe jetojne me traditat e vjetra qe te kene deshire qe femrat e tyre te jete ne te njejtin nivel me ta.

Kete teme e hapa per Shqiperine se ne vendet europiane nuk ekziston me kjo pyetje


epo nese ne qe jemi rinia nuk ja ndryshojm dot kete mendim sipas teje kush do tia ndryshoj! Rolling Eyes

Ti dhe une dushe.

_________________
QE TI TE VIJE KAQ E BUKUR
ME KETA FLOKE ME KETE HAP
TOKA TE EGREN KLIME ZBUTI
DHE AKULLNAJAT KTHEU MBRAPSHT
( Ismail Kadare)
avatar
genti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 221
Age : 32
Localisation : Italia
Registration date : 28/03/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Barazi midis femres dhe mashkullit!!!!

Mesazh nga ice__2 prej Mon Jul 09, 2007 2:15 am

lolita shkruajti:
ice__2 shkruajti:Lolita nuk mendoj se meshkujt shqipetare te pakten ata qe jetojne me traditat e vjetra qe te kene deshire qe femrat e tyre te jete ne te njejtin nivel me ta.

Kete teme e hapa per Shqiperine se ne vendet europiane nuk ekziston me kjo pyetje


epo nese ne qe jemi rinia nuk ja ndryshojm dot kete mendim sipas teje kush do tia ndryshoj! Rolling Eyes

Kete kerkoj dhe une pra se ēfare po ben rinia shqipetare per ta ndryshuar kete realitet te hidhur confused
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 31
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Barazi midis femres dhe mashkullit!!!!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi