Do te ktheheshit ne Shqiperi??

Shko poshtė

MODERATOR Do te ktheheshit ne Shqiperi??

Mesazh nga ice__2 prej Thu May 17, 2007 8:20 pm

Kjo eshte nje pyetje per te gjithe emigrantet Shqipetare qe jetojne,studiojn dhe punojn jashte shtetit a e ndjeni mungesen e atdheut,keni nostalgji per vendin ku jeni lindur dhe jeni rritur???
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 31
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Do te ktheheshit ne Shqiperi??

Mesazh nga genti prej Wed May 23, 2007 6:00 am

Sigurisht qe do te kthehesha dhe gjithashtu ndiej shume nostalgji per vendin tim.
E adhuroj!!!

_________________
QE TI TE VIJE KAQ E BUKUR
ME KETA FLOKE ME KETE HAP
TOKA TE EGREN KLIME ZBUTI
DHE AKULLNAJAT KTHEU MBRAPSHT
( Ismail Kadare)
avatar
genti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 221
Age : 32
Localisation : Italia
Registration date : 28/03/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Do te ktheheshit ne Shqiperi??

Mesazh nga irena prej Fri May 25, 2007 3:30 am

DO KTHEHEM SE SKA ME MIRE SE VENDI JOTE. E NDJEJE MUNGESEN E VENDIT TIM .

irena

Numri i postimeve : 3
Age : 30
Registration date : 27/04/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Do te ktheheshit ne Shqiperi??

Mesazh nga MIKAELA123 prej Tue Jun 05, 2007 8:53 am

NQS RREGULLOHET ,JU QE DONI TE KTHEHENI ME SIGURI KENI QEF ME NEJT KOT GJITH DITEN APO JO,ESHTE NORMAL QE THONI ASHTU SEPSE JU KA MARRE MALLI.

MIKAELA123
VIP
VIP

Numri i postimeve : 29
Age : 33
Registration date : 04/06/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Do te ktheheshit ne Shqiperi??

Mesazh nga renti prej Tue Jun 05, 2007 9:50 am

pse me nejt kot gjith diten po te kesh kalon shume mire aha skam ca ti bej atyre qe skam ok
avatar
renti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 270
Age : 30
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.outsidetirana.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Do te ktheheshit ne Shqiperi??

Mesazh nga ice__2 prej Tue Jun 05, 2007 11:10 am

edhe une do kthehesha ne shqiperi per nje muaj pushime se per te jetuar tani per tani nuk besoj
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 31
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Do te ktheheshit ne Shqiperi??

Mesazh nga Rrogozhinsja prej Mon Jun 18, 2007 10:17 am

Une do te kthehem kur Rrogozhina te behet kryeqyteti i Shqiperise!!!!
Ca ti bej qe kam te afermit aty.
Ah, shpresoj te pergjigjeni visto qe po shkruaj ne te gjitha temat.

Rrogozhinsja
anetare i ri
anetare i ri

Numri i postimeve : 36
Age : 28
Registration date : 18/06/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Do te ktheheshit ne Shqiperi??

Mesazh nga genti prej Tue Jun 19, 2007 2:27 am

Un tani nga fundi i korrikut do kthehem ne rrogozhine edhe pse nuk eshte kryeqytet dhe kurre nuk do te behet.
Por qyteti im i lindjes nuk ka nevoje te behet zyrtarisht kryeqytet, sepse per mua eshte gią i tille

_________________
QE TI TE VIJE KAQ E BUKUR
ME KETA FLOKE ME KETE HAP
TOKA TE EGREN KLIME ZBUTI
DHE AKULLNAJAT KTHEU MBRAPSHT
( Ismail Kadare)
avatar
genti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 221
Age : 32
Localisation : Italia
Registration date : 28/03/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Do te ktheheshit ne Shqiperi??

Mesazh nga ice__2 prej Tue Jun 19, 2007 5:24 am

Edhe une kam deshire te kthehem thjesht per te pare njerezit qe njoh dhe per tu takuar serisht me shoqerine sidomos ate te shkolles se mesme
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 31
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Do te ktheheshit ne Shqiperi??

Mesazh nga Rrogozhinsja prej Tue Jun 19, 2007 6:54 am

Ua mami sa patriot qe qenke!!!!
Une do te shkoj vetem per pushime, sa per gjithmone nuk e besoj.

Rrogozhinsja
anetare i ri
anetare i ri

Numri i postimeve : 36
Age : 28
Registration date : 18/06/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Do te ktheheshit ne Shqiperi??

Mesazh nga genti prej Tue Jun 19, 2007 7:49 am

Po normale mi zemra qe jemi, te lindesh kuqezi ska se si mos vdesesh kuqezi.

_________________
QE TI TE VIJE KAQ E BUKUR
ME KETA FLOKE ME KETE HAP
TOKA TE EGREN KLIME ZBUTI
DHE AKULLNAJAT KTHEU MBRAPSHT
( Ismail Kadare)
avatar
genti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 221
Age : 32
Localisation : Italia
Registration date : 28/03/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Do te ktheheshit ne Shqiperi??

Mesazh nga Rrogozhinsja prej Wed Jun 20, 2007 3:26 am

Tani mi "zemra" po me duket sikur po flet vete Skenderbeu!

Rrogozhinsja
anetare i ri
anetare i ri

Numri i postimeve : 36
Age : 28
Registration date : 18/06/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Do te ktheheshit ne Shqiperi??

Mesazh nga genti prej Wed Jun 20, 2007 10:00 am

Po ti e more per ofendim qe te thash "zemra" moj cupke?
Po une nuke thash per te keq por thjesht ne menyre te ngrohte perkedhelie dhe komplimenti se je femer prandaj.
Mendoja se femrave u behet qefi kuri thua keshtu, po nqs ty ste pelqen dhe sipas teje gabova atehere te kerkoj falje.
Flm per mirekuptimin dhe per mendimet e sinqerta qe shkruan per cdo teme!
Respektivisht Genti! afro

_________________
QE TI TE VIJE KAQ E BUKUR
ME KETA FLOKE ME KETE HAP
TOKA TE EGREN KLIME ZBUTI
DHE AKULLNAJAT KTHEU MBRAPSHT
( Ismail Kadare)
avatar
genti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 221
Age : 32
Localisation : Italia
Registration date : 28/03/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Do te ktheheshit ne Shqiperi??

Mesazh nga Rrogozhinsja prej Mon Jun 25, 2007 7:24 am

Uau sa dolce qe qeke, lum ajo qe do te mari!
Senti thjesht ktheva pergjigje ne menyre serioze pa u ofenduar, va bene. Duhet un pņ di seriositą, tu che ne dici?

Rrogozhinsja
anetare i ri
anetare i ri

Numri i postimeve : 36
Age : 28
Registration date : 18/06/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Do te ktheheshit ne Shqiperi??

Mesazh nga genti prej Mon Jun 25, 2007 10:42 am

Jam dakord!
Flm per komplimentin!

_________________
QE TI TE VIJE KAQ E BUKUR
ME KETA FLOKE ME KETE HAP
TOKA TE EGREN KLIME ZBUTI
DHE AKULLNAJAT KTHEU MBRAPSHT
( Ismail Kadare)
avatar
genti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 221
Age : 32
Localisation : Italia
Registration date : 28/03/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Do te ktheheshit ne Shqiperi??

Mesazh nga renti prej Mon Jun 25, 2007 10:58 am

hey ti rrogozhinse na njeh ne gje apo jo nga qyteti rrog je apo e ke vene kot emrin kthe pergjigje okkkkkk
avatar
renti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 270
Age : 30
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.outsidetirana.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Do te ktheheshit ne Shqiperi??

Mesazh nga Rrogozhinsja prej Tue Jun 26, 2007 6:52 am

Jo nuk tallem jam lindur dhe rritur aty

Rrogozhinsja
anetare i ri
anetare i ri

Numri i postimeve : 36
Age : 28
Registration date : 18/06/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Do te ktheheshit ne Shqiperi??

Mesazh nga ice__2 prej Tue Jun 26, 2007 6:57 am

Do te ktheheshit ne Shqiperi ??
kjo eshte pyetja
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 31
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Do te ktheheshit ne Shqiperi??

Mesazh nga Rrogozhinsja prej Tue Jun 26, 2007 6:59 am

Jo

Rrogozhinsja
anetare i ri
anetare i ri

Numri i postimeve : 36
Age : 28
Registration date : 18/06/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Do te ktheheshit ne Shqiperi??

Mesazh nga genti prej Tue Jun 26, 2007 7:00 am

O rent boll me kete obsesion vella!
Duhet te jesh i pari qe te respektosh hapsirat e temave e jo te besh pyetje personale, ne rregull?!
Rrogozhinse na falni motra!

_________________
QE TI TE VIJE KAQ E BUKUR
ME KETA FLOKE ME KETE HAP
TOKA TE EGREN KLIME ZBUTI
DHE AKULLNAJAT KTHEU MBRAPSHT
( Ismail Kadare)
avatar
genti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 221
Age : 32
Localisation : Italia
Registration date : 28/03/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Do te ktheheshit ne Shqiperi??

Mesazh nga lolita prej Wed Jun 27, 2007 1:54 am

sa do doja te ikja njeher e mir ne shqiperi e mos kthehsha me kurr ketu ne it!ketu gjithshka ta shpif! bounce

lolita
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Do te ktheheshit ne Shqiperi??

Mesazh nga ice__2 prej Wed Jun 27, 2007 6:32 am

Sa me shume kohe qe kalon aq me shume rritet deshira per tu kthyer njehere ne Shqiperi
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 31
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR sy zeza

Mesazh nga BABYGRL123 prej Thu Jul 12, 2007 11:15 am

kur merzitem ndo1here ketu me vjen qe te le cdo gje qe kam ketu dhe te vi atje.

BABYGRL123

Numri i postimeve : 17
Age : 31
Registration date : 10/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Do te ktheheshit ne Shqiperi??

Mesazh nga xxx prej Sat Jul 14, 2007 5:15 am

po ku ka si shqiperia o njerez. ti kot e mbake veten per shqiptare. po sado qe mund ta hedhesh poshta prape shqiptare je po me sa po shoh une ti sqenke fare krenare qe je shqiptare ose me mire ti shqiperine e urrenke. merr i cik shembull nga keto te tjeret per kete teme. edhe emrin kot e ke ven rrogozhinsja se ne te me mire vrasim veten se sa te themi qe nuk na pelqen shqiperia ok lale. ndrysho mendim eeeeeee. [i]
Spoiler:
[img][/img]per
[img][/img][b]rrogozhinsen

xxx

Numri i postimeve : 42
Age : 26
Registration date : 30/06/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Do te ktheheshit ne Shqiperi??

Mesazh nga xxx prej Sat Jul 14, 2007 5:28 am

sot per sot ekziston vetem shqipria. mesazhi me lart eshta per rrogozhinsen

xxx

Numri i postimeve : 42
Age : 26
Registration date : 30/06/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Do te ktheheshit ne Shqiperi??

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi