Prezantohuni

Shko poshtė

MODERATOR Prezantohuni

Mesazh nga ice__2 prej Thu May 17, 2007 8:10 pm

Ketu mund te tregoni diēka me shume per veten tuaj!!!!
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 31
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Prezantohuni

Mesazh nga ice__2 prej Thu May 17, 2007 8:15 pm

Une quhem denis jam nga Rrogozhina city jetoj prej 3 vjetesh ne belgjike studjoj per sanitair en centrale verwarming jam ne vit te 5 kam edhe 2 vjet per te bere dhe shpresoj qe te kthehem sa me shpejt ne shqiperi per te pare familjen dhe shoqerine Wink
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 31
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR HI

Mesazh nga bani1988 prej Mon May 21, 2007 3:32 pm

Hi ckemi une jam qytetar i nerum respektum me cdo detaj ka rrogozhina ene jetoj knej ne amerike. bye
avatar
bani1988
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 97
Age : 30
Registration date : 21/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Prezantohuni

Mesazh nga renti prej Tue May 22, 2007 10:04 am

un jam renti cuni i mire me te thene te drejten per te jetu jetoj brena ne rrogozhine ne qender se rrogozhina eshte pak e madhe edhe ke mundesi te humbesh ndonje dite hahahaha shaka kjo hajt pra rradhen e keni ju shnet e kaloni mire.....
avatar
renti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 270
Age : 30
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.outsidetirana.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Prezantohuni

Mesazh nga genti prej Wed May 23, 2007 5:56 am

Un quhem Genti, jam nga Rrogozhina.
Per mua eshte viti i dyte qe ndodhem larg atdheut me studime.
Ndodhem ne Modena (Ita) dhe studioj per Juridik.

_________________
QE TI TE VIJE KAQ E BUKUR
ME KETA FLOKE ME KETE HAP
TOKA TE EGREN KLIME ZBUTI
DHE AKULLNAJAT KTHEU MBRAPSHT
( Ismail Kadare)
avatar
genti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 221
Age : 32
Localisation : Italia
Registration date : 28/03/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Prezantohuni

Mesazh nga MIKAELA123 prej Tue Jun 05, 2007 8:28 am

jam nga rrogozhina ,jetoj ne itali quhem Like a Star @ heaven DIANA Like a Star @ heaven DHE JAM 19 VJEC

MIKAELA123
VIP
VIP

Numri i postimeve : 29
Age : 33
Registration date : 04/06/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Prezantohuni

Mesazh nga renti prej Tue Jun 05, 2007 9:48 am

hey ti je nga rrogozhina po mua me njeh ti apo jo??????
avatar
renti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 270
Age : 30
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.outsidetirana.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Prezantohuni

Mesazh nga SoNi prej Tue Jun 05, 2007 9:54 am

Qehem Soni jetoj prej goxha vitesh ne Tiron, sigurisht qe sjam Tironc, vi nga nje qytet i vogel i Shqiperise Veri - Lindore. Eshtre kenaqesi te jeshe ne mesin tuaj me gjithese as vete se di se si jam regjistruar ne kete forum fantastik.

SoNi

Numri i postimeve : 18
Registration date : 28/02/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Prezantohuni

Mesazh nga renti prej Tue Jun 05, 2007 10:01 am

hahahahaha soni je njish plako e di qe flet bukur fare ti hahhaah hajde soni hajde number one je
avatar
renti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 270
Age : 30
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.outsidetirana.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR sy zeza

Mesazh nga MIKAELA123 prej Tue Jun 05, 2007 12:55 pm

ndoshta te njoh RENTI po te shoh Rolling Eyes

MIKAELA123
VIP
VIP

Numri i postimeve : 29
Age : 33
Registration date : 04/06/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Prezantohuni

Mesazh nga renti prej Tue Jun 05, 2007 3:07 pm

diana degjo ku e ke bere shkollen 8 vjecare ti dhe ca lagje ke qene ketu ne rrogo
avatar
renti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 270
Age : 30
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.outsidetirana.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Prezantohuni

Mesazh nga ice__2 prej Tue Jun 05, 2007 4:26 pm

hahahahahaha rento nje qamil gjuzi ka rrogozhina nqs e ka bere ne rrogozhine patjeter aty e ka bere
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 31
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Prezantohuni

Mesazh nga genti prej Wed Jun 06, 2007 3:09 am

Per te qene jane 2 shkolla 8-vjecare: nje eshte "Qamil Gjuzi" dhe tjetra e reja "Xhorxh Soros" prandaj renti e ka mire se ca e bejne tek qamili dhe ca te xhorxhi...

_________________
QE TI TE VIJE KAQ E BUKUR
ME KETA FLOKE ME KETE HAP
TOKA TE EGREN KLIME ZBUTI
DHE AKULLNAJAT KTHEU MBRAPSHT
( Ismail Kadare)
avatar
genti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 221
Age : 32
Localisation : Italia
Registration date : 28/03/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Prezantohuni

Mesazh nga HOLLY_91 prej Sat Jun 16, 2007 6:32 am

hey...kam shume qe jam regjistruar ktu edhe akoma sjam prezantuar...mire pra...un jam OLA nga RROGO...16 vjece...studente... edhe kam 10 vjet ne itali...por vetem Shqiperin kam ne zemer!!!ciao ciao belli...BACIO!

HOLLY_91

Numri i postimeve : 8
Age : 27
Localisation : itali (purtroppo)
Registration date : 02/04/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Prezantohuni

Mesazh nga lolita prej Wed Jul 04, 2007 2:33 am

Un jam I love you Ada I love you dhe jam nga qyteti muze dhe i gurt i Shqiperis d.m.th nga Like a Star @ heaven Gjirokastra Like a Star @ heaven.Jam 20 vjec.Jam ne Itali per momentin,ne Modena te Italis me studime per juridik viti i par. flower

lolita
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Prezantohuni

Mesazh nga xxx prej Sat Jul 14, 2007 5:48 am

tani rradha ime. un jam juli nga rrogozhina dem baba dem venali. jam ne vit te 2 te gjimnzi rrogos. ato te tjerat i leme per me vone

xxx

Numri i postimeve : 42
Age : 26
Registration date : 30/06/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Prezantohuni

Mesazh nga RrOgO-tHe-BeSt prej Wed Jul 25, 2007 7:31 am

ciaooooo..jam klara....kam 1o vjet ne itali...por kam lindur ne RROGOZHINE....16 vjece...studente ne gjimnaz

RrOgO-tHe-BeSt
VIP
VIP

Numri i postimeve : 2
Age : 27
Localisation : italia
Registration date : 25/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Prezantohuni

Mesazh nga SoNi prej Thu Sep 06, 2007 10:25 am

genti shkruajti:Un quhem Genti, jam nga Rrogozhina.
Per mua eshte viti i dyte qe ndodhem larg atdheut me studime.
Ndodhem ne Modena (Ita) dhe studioj per Juridik.


Qeke me webmaster daruthin se ska mundesi! jeni bo kokat e juridikut m ekane thone (Shaka kjo)

SoNi

Numri i postimeve : 18
Registration date : 28/02/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Prezantohuni

Mesazh nga SoNi prej Thu Sep 06, 2007 10:28 am

E ndersa Une Jam SoNi Student dhe une si Shume te tjere po me nje ndryshim fare te vogel Mbarimin e 5 viteve Ing dhe aktualisht pragun e diplomimit. Vij nga shqiperia Kembengules per shqeiperine edhe pse kam gjesdisuar edhe une ne disa vende europiane por me kontributin e shtetit shqipetar per nje kohe te shkurter dhe te caktuar!

SoNi

Numri i postimeve : 18
Registration date : 28/02/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Prezantohuni

Mesazh nga Giulio prej Wed Oct 10, 2007 6:41 am

Un Giulio nga Rrogozhina por qe banoj ne Itali. Emrin e vertete spo iu a them se e kam sekret, jo per ndonje gje por po ta them do me njohin te gjithe.
Me mire keshtu apo jo?
avatar
Giulio

Numri i postimeve : 7
Age : 31
Registration date : 02/04/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Prezantohuni

Mesazh nga marsia prej Mon Apr 07, 2008 7:45 am

Mirdita, une jam Marsia. Nuk jam nga qyteti i Rrogozhines por jam nga nje qytet qe ndodhet prane tij.
Me pelqeu forumi juaj prandaj vendosa te jem pjese e tij.

marsia

Numri i postimeve : 17
Age : 45
Registration date : 06/04/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Prezantohuni

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi