Pershendetje dhe mirese ju gjej

Shko poshtė

MODERATOR Pershendetje dhe mirese ju gjej

Mesazh nga Lupeni prej Thu May 17, 2007 9:46 am

I pershendes gjithe anetaret e ketij forumi, ku besoj qe pjesa me e madhe jane patriote te qytetit tim Rrogozhina dhe njerez te cilet i njoh. Forumi eshte goxha i bukur dhe me informacion te bollshem, me vjen mire qe nje forum i tille eshte i qytetit tone pasi eshte nje pefaqesim dinjitoz i cili na perfaqeson te gjitheve ne mbare shqiptaret kudo qe ndodhen. Urime dhe suksese iniciatoreve dhe atyre te cilet perkujdesen per mirmbajtjen e forumit, dhe nje pershendetje per te gjithe anetaret. Smile

Lupeni

Numri i postimeve : 3
Age : 35
Registration date : 17/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Pershendetje dhe mirese ju gjej

Mesazh nga ice__2 prej Thu May 17, 2007 10:07 am

mire se na erdhe lupeni
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 31
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Pershendetje dhe mirese ju gjej

Mesazh nga renti prej Thu May 17, 2007 4:39 pm

hey lupeno mirsevjen ne forumin tonje ne radhe te pare po nje pyetje ti je ai lupeni i pare fare apo ndonje tjetet apo jo nje pergjigje te vogel ok shnet
avatar
renti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 270
Age : 30
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.outsidetirana.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Pershendetje dhe mirese ju gjej

Mesazh nga genti prej Fri May 18, 2007 3:37 am

Edhe un si anterare dhe mbi te gjitha admin i ketij forumi uroj mireseardhjen e Lupenit si anterare te ri.
Me vjen mire gjithashtu qe ky portal te ka pelqyer.
Shpresoj qe si ti dhe dhe antetaret e tjere te kanaqen dhe te zbaviten ketu! cheers cheers cheers

_________________
QE TI TE VIJE KAQ E BUKUR
ME KETA FLOKE ME KETE HAP
TOKA TE EGREN KLIME ZBUTI
DHE AKULLNAJAT KTHEU MBRAPSHT
( Ismail Kadare)
avatar
genti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 221
Age : 32
Localisation : Italia
Registration date : 28/03/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Nuk jam Lupeni i pare jo

Mesazh nga Lupeni prej Fri May 18, 2007 7:55 am

O rento po habitem qe qenka regjistrua ndonje lupen perpara meje nejse un juk jam lupeni i par jam lupen tjeter, eshte hera e par qe futem ne keto forum, por e rendesishme esht qe jam lupen rrogozhinē Very Happy

Lupeni

Numri i postimeve : 3
Age : 35
Registration date : 17/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Pershendetje dhe mirese ju gjej

Mesazh nga ice__2 prej Fri May 18, 2007 3:06 pm

Lupeni i lupenave ti lol! lol!
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 31
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Pershendetje dhe mirese ju gjej

Mesazh nga renti prej Sun May 20, 2007 1:57 am

gento ta dish ti se kush eshte ky lupeni hahahaha do mbetesh i habitur re hahahaha
avatar
renti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 270
Age : 30
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.outsidetirana.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR heheheh

Mesazh nga i_pa_pershkrueshmi prej Sun May 20, 2007 2:08 am

ec atyyyyyyyyyyyyy te henshka forumin se osht si shpirt me mure tkuqe si jashtetit hehehehehehehehe me gjona tbukra me lule.ec aty ju ecte mbare i her hajd se ktu jena ciaooo

i_pa_pershkrueshmi
anetare i ri
anetare i ri

Numri i postimeve : 2
Age : 33
Registration date : 20/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Pershendetje dhe mirese ju gjej

Mesazh nga renti prej Mon May 21, 2007 10:25 am

HAHAHA KU JE TI MER KU JE CKEMI NDONJE GJE MIRSE ERDHE I HER KE HY ME KEBE TE DJATHTE APO JO HAJP PRA KALOFSH SA ME MIRE RRETH NESH BYE BYE ENDRO
avatar
renti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 270
Age : 30
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.outsidetirana.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Pershendetje dhe mirese ju gjej

Mesazh nga ice__2 prej Mon May 21, 2007 12:28 pm

pershendetje i pa pershkrueshmi
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 31
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Pershendetje dhe mirese ju gjej

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi