Barcaleta

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shko poshtė

MODERATOR Re: Barcaleta

Mesazh nga ice__2 prej Sun Jul 01, 2007 4:13 pm

Plaku dhe vajza

Nje dit ne autobuz hypen nje plaku dhe zer vend,mbas pak stacionesh hypen nje vajze, por autobuzi ishte mbushur plot dhe vende skishte, pran vajzes ishin disa djem qe filluan ta ngacmonin dhe plaku i thot vajzes qe ulu ne prerin tim qe mos te ngacmojne, floket e vajzes prekin ne fytyren e plakut dhe plaku degjon nje arome te kendeshme dhe e pyet vajzen, mos je gje parukjere, po pergjigjet vajza, po nga e gjete po ja pergjigjet plaku, ke nje arome te mire tek floket, mbas pak vajza pyet plakun, po ti xhaxha mos ke punuar gje mekanik kur ke qene i ri, po pergjigjet plaku po nga e gjete po ja pergjigjet vajza, se ky kriku jot punoka mire.
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 32
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR 2 hajdutet

Mesazh nga xxx prej Mon Jul 02, 2007 1:09 pm

na ishin nje here dy hajduta njeri i mencur kurse tjetri budall dhe shkuan me vjedhne nje shtepi. por aty i ra nje gote dhe e degjoi i zoti i shyepise
-kush eshte aty?
-mjau; ia beri ai i mencuri gjoja sikur ishte mace
prape keto duke vjedhu hodhen dicka tjeter dhe i zoti shtepise u ngrit perseri
-kush eshte aty?
kete here u pergjigj budallai duke thene
- prape macja ishte

xxx

Numri i postimeve : 42
Age : 26
Registration date : 30/06/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Barcaleta

Mesazh nga ice__2 prej Wed Jul 11, 2007 4:28 pm

Sa herė e rruan fyturėn nė ditė?
rreth 50-60 herė nė ditė.
Mos je i ēmendur?
Jo jam berber.
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 32
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Barcaleta

Mesazh nga ice__2 prej Wed Jul 11, 2007 4:41 pm

Dy police do shkonin me te njejten femer. Paraprakisht ajo u jep nga nje prezervativ . Po ky pse duhet?.. pyesin policet . Qe te mos mbetem une me barre u kthehet ajo.
Pas dy ditesh policet takohen me njeri tjetrin dhe njeri thote
Po te doje te mbetet, po te doje jo, une do e heq se plasa
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 32
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Barcaleta

Mesazh nga xxx prej Sat Jul 28, 2007 1:42 pm

ca ben nje person i trete kur zihen dy budallenj???????
kush e gjen ka nje birr nga un te bar rinia

xxx

Numri i postimeve : 42
Age : 26
Registration date : 30/06/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Barcaleta

Mesazh nga The_Wolf prej Sat Mar 01, 2008 7:47 am

Parashiki i yjeve per vitin 2008
Ne familje : Yjet ju buzeqeshin
Ne pune : Yjet ju buzeqeshin
Ne dashuri : Yjet u dhine duke qesh
avatar
The_Wolf

Numri i postimeve : 36
Age : 25
Registration date : 03/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Barcaleta

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi