SMS Dashurie

Shko poshtė

MODERATOR SMS Dashurie

Mesazh nga ice__2 prej Fri May 11, 2007 6:43 am

Nese te dua,
me don dhe ti mua!
Nese te urrej
me urrej dhe ti mua !
Nese vdes
jeto jeten pa mua !
Dhe mos harro se nje engjell te ka dashuruar !
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 31
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: SMS Dashurie

Mesazh nga ice__2 prej Fri May 11, 2007 6:50 am

Nqs do te me jepnin te zgjidhja..
Midis teje & jetes time..
Padyshim qe do te zgjidhja ty..!!
Sepse aty eshte & jeta ime..!!
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 31
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: SMS Dashurie

Mesazh nga ice__2 prej Thu May 24, 2007 2:08 pm

Kur jemi bashk jemi tre:une ti dhe dashurija,por kur jem vetem prap jemi tre une imazhi yt dhe vetmija!
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 31
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: SMS Dashurie

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi