mirsevini ne forumin tone...

Shko poshtė

MODERATOR mirsevini ne forumin tone...

Mesazh nga klevi prej Wed May 09, 2007 6:58 am

hajt mirsekeni ardh edhe ja kaloni sa me mire ketu bashke me ne
avatar
klevi

Numri i postimeve : 3
Age : 27
Registration date : 03/04/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: mirsevini ne forumin tone...

Mesazh nga ice__2 prej Wed May 09, 2007 7:03 am

mire se ju gjeta edhe une shpresoj qe tja kalojme sa me mire ketu
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 31
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: mirsevini ne forumin tone...

Mesazh nga genti prej Tue May 29, 2007 2:56 am

Uroj mireseardhjen anetarit tone me te ri qe eshte Bjondina.
Ia kalofsh sa me mire, shpresoj qe te kenaqesh dhe te gjesh nje grup anetaresh sa me te kendshem!

_________________
QE TI TE VIJE KAQ E BUKUR
ME KETA FLOKE ME KETE HAP
TOKA TE EGREN KLIME ZBUTI
DHE AKULLNAJAT KTHEU MBRAPSHT
( Ismail Kadare)
avatar
genti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 221
Age : 32
Localisation : Italia
Registration date : 28/03/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: mirsevini ne forumin tone...

Mesazh nga renti prej Fri Jun 01, 2007 11:42 am

mir se ke ardh biondine urime per emisionin hahahah kot fare kjo
avatar
renti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 270
Age : 30
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.outsidetirana.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: mirsevini ne forumin tone...

Mesazh nga genti prej Tue Jun 05, 2007 4:42 am

Uroj mireseardhjen e anetares patriote ne forumin tone!
Shpresoj te ia kalosh sa me mire ne shoqerine e ketij forum!
cheers cheers cheers

_________________
QE TI TE VIJE KAQ E BUKUR
ME KETA FLOKE ME KETE HAP
TOKA TE EGREN KLIME ZBUTI
DHE AKULLNAJAT KTHEU MBRAPSHT
( Ismail Kadare)
avatar
genti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 221
Age : 32
Localisation : Italia
Registration date : 28/03/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: mirsevini ne forumin tone...

Mesazh nga ice__2 prej Tue Jun 05, 2007 10:27 am

mire se erdhe patriote Very Happy
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 31
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: mirsevini ne forumin tone...

Mesazh nga MIKAELA123 prej Tue Jun 05, 2007 11:53 am

faleminderit ice Very Happy

MIKAELA123
VIP
VIP

Numri i postimeve : 29
Age : 33
Registration date : 04/06/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: mirsevini ne forumin tone...

Mesazh nga MIKAELA123 prej Tue Jun 05, 2007 11:59 am

si ka mundesi qe nuk ka asnjeri ne chat Question

MIKAELA123
VIP
VIP

Numri i postimeve : 29
Age : 33
Registration date : 04/06/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: mirsevini ne forumin tone...

Mesazh nga genti prej Wed Jul 11, 2007 6:25 am

Uroj mirese ardhejen anterares tone te re babygirl123 ia kalofsh sa me nam ne shoqerine tone! flower

_________________
QE TI TE VIJE KAQ E BUKUR
ME KETA FLOKE ME KETE HAP
TOKA TE EGREN KLIME ZBUTI
DHE AKULLNAJAT KTHEU MBRAPSHT
( Ismail Kadare)
avatar
genti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 221
Age : 32
Localisation : Italia
Registration date : 28/03/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: mirsevini ne forumin tone...

Mesazh nga ice__2 prej Wed Jul 11, 2007 12:28 pm

Mire se erdhe babygirl123
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 31
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR sy zeza

Mesazh nga BABYGRL123 prej Wed Jul 11, 2007 3:03 pm

faleminderit djema flower

BABYGRL123

Numri i postimeve : 17
Age : 31
Registration date : 10/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: mirsevini ne forumin tone...

Mesazh nga genti prej Tue Jul 17, 2007 9:04 am

Mirese erdhe ne forumin tone Greisi!
Te urojme tia kalosh sa me nam ketu!

_________________
QE TI TE VIJE KAQ E BUKUR
ME KETA FLOKE ME KETE HAP
TOKA TE EGREN KLIME ZBUTI
DHE AKULLNAJAT KTHEU MBRAPSHT
( Ismail Kadare)
avatar
genti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 221
Age : 32
Localisation : Italia
Registration date : 28/03/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: mirsevini ne forumin tone...

Mesazh nga genti prej Wed Jan 09, 2008 4:54 am

Uroj mirseardhjen ne kete forum dy anetareve me te ri "Bolognaforever" dhe "Diaana"
Mirsevini dhe shpresoj qe te ndiheni sa me ngrohte e me prane njeri tjetrit me ne.
Behuni aktive dhe kaloni kohe sa me te mire!!!
Faleminderit!!!

_________________
QE TI TE VIJE KAQ E BUKUR
ME KETA FLOKE ME KETE HAP
TOKA TE EGREN KLIME ZBUTI
DHE AKULLNAJAT KTHEU MBRAPSHT
( Ismail Kadare)
avatar
genti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 221
Age : 32
Localisation : Italia
Registration date : 28/03/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: mirsevini ne forumin tone...

Mesazh nga Bologna 4ever prej Wed Jan 09, 2008 11:26 am

Mirese ju gjeta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
avatar
Bologna 4ever

Numri i postimeve : 14
Age : 30
Registration date : 08/01/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: mirsevini ne forumin tone...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi