Bmw X6

Shko poshtė

MODERATOR Bmw X6

Mesazh nga [Master] prej Tue May 08, 2007 8:52 am

Nga fundi i vitit 2008 pritet qe grupit BMW X t'i shtohet edhe nje anetar. Bavarianet jan duke krijuar nje xhip qe do te jete pasardhes i X3-shit dhe X5-shit. nga ajo qe dihet deri me tani, X6 do te kete dukje me dinamike se Porsche Cayenne. X6 do te jete nje pergjigje per Infiniti FX45 dhe Range Rover Sport. X6 do te kete me shume paisje dhe do te jete me i shtrenjte. Do te kete motorr 3.0 litra me 367KF V8 dhe nuk besohet se do te kete version me ndrrues te shpejtesive Manual. X6 besohet se do te kete 4 dyer, me nje tavan te pjerret
avatar
[Master]
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 50
Age : 30
Registration date : 03/04/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi