Standardet nderkombtare te kontabilitetit

Shko poshtė

MODERATOR Standardet nderkombtare te kontabilitetit

Mesazh nga [Master] prej Tue May 08, 2007 8:37 am

Eshte nje praktikum qe eshte perkthyer nga ana ime per nevojat e Universitetit te Tetoves , pa kompenzim normal ,... pasi eshte pa kompenzim urdheroni mernja nese ju duhet edhe ju pa kompenzim , Libri eshte i shkruar dhe mund te lezohet edhe me programin MsWord.

Kusht eshte qe te vini ne webfaqen www.kapitali.com , te regjistroheni dhe te shkoni ne opcionin "Shakrkime , programe dhe lirisht shkarkonja
avatar
[Master]
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 50
Age : 30
Registration date : 03/04/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi