Domainet .com.al me shume offline sesa online

Shko poshtė

MODERATOR Domainet .com.al me shume offline sesa online

Mesazh nga [Master] prej Tue May 08, 2007 8:36 am

Kam vene re shpesh se mjaft website te domaineve te Shqiperise qe mbarojne me .com.al apo .gov.al jane mjaft shpesh offline. Vjen kjo ngaqe serverat jane ne Shqiperi dhe shpesh s'ka drita apo ngaqe serverat jane kompjutera te thjeshte ne Universitetin e Pisa te Italise dhe here pas here lihen te fikura? Si mund te beje reklame nje firme ne website kur ky websit me shume eshte offline sesa online?

Di ndonjeri te me jape pergjigje per kete?
Edhe dicka.
Dikur websiti www.tirana.gov.al ka pas qene nje website atraktiv me forum madje. Sot eshte nje websit pa forum dhe madje pa asnje adrese email kontakti. Nese dikush do te kishte idene e "cmendur" te shkruante nje sygjerim me email, nuk ka pse te lodhet. Aty nuk ekziston as adresa e webmasterit.

Lum si ne per Tiranen tone!
avatar
[Master]
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 50
Age : 30
Registration date : 03/04/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi