aplikacione per s60 phones

Shko poshtė

MODERATOR aplikacione per s60 phones

Mesazh nga renti prej Tue May 08, 2007 7:50 am

atehere po bej share aplikacionet qe me duken me te domosdoshme per tel !


Kodi:
http://www.rapidshare.de/files/17909011/KEANY---MumSMS_4.05_Full_3650_Ngage_SX1_DotSIS.zip.html
avatar
renti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 270
Age : 30
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.outsidetirana.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: aplikacione per s60 phones

Mesazh nga renti prej Tue May 08, 2007 7:50 am

FS CALLER : te jep mundesine qe ti vendosesh te gjithe kontakteve fotografine perkatese ...dhe ne momentin
qe te bjen zilja ...del dhe fotografia ne te gjithe ekranin


Kodi:
http://www.rapidshare.de/files/17909962/FS.Caller.V.3.04.zip.html
avatar
renti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 270
Age : 30
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.outsidetirana.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: aplikacione per s60 phones

Mesazh nga renti prej Tue May 08, 2007 7:51 am

handy safe eshte nje program qe te lejon te vendosesh brenda gjera te rendesishe tuajat .foto -video-zile- me kod .nqs keni gjera personale qe sdoni tjua shikojne te tjeret .


Kodi:
http://www.rapidshare.de/files/17910305/handy_reminder.zip.html
avatar
renti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 270
Age : 30
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.outsidetirana.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: aplikacione per s60 phones

Mesazh nga renti prej Tue May 08, 2007 7:51 am

avatar
renti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 270
Age : 30
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.outsidetirana.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: aplikacione per s60 phones

Mesazh nga renti prej Tue May 08, 2007 7:51 am

screen saver 3d text

--------------------------------------------------------------------------------

screen saver 3d textKodi:
http://www.rapidshare.de/files/12954332/3D_1_.Arts.3D.Text.DSS.Screensaver.v1.00.zip.html
avatar
renti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 270
Age : 30
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.outsidetirana.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: aplikacione per s60 phones

Mesazh nga renti prej Tue May 08, 2007 7:51 am

eti camcorder (camera pa limit )

--------------------------------------------------------------------------------

eti camcorder (camera pa limit ) 2.0


Kodi:
http://www.rapidshare.de/files/17911549/ETI.Camcorder.2.V.2.02.OS7.0.zip.html
avatar
renti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 270
Age : 30
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.outsidetirana.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: aplikacione per s60 phones

Mesazh nga renti prej Tue May 08, 2007 7:52 am

Smart movie+converter per te par videoclipe dhe filmaKodi:
http://rapidshare.de/files/16115726/Smart_Movie_v2.75_with_KeyGen_REG.zip.html
avatar
renti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 270
Age : 30
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.outsidetirana.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: aplikacione per s60 phones

Mesazh nga renti prej Tue May 08, 2007 7:52 am

mp3 player 3.50

--------------------------------------------------------------------------------

mp3 player 3.50


Kodi:
http://www.rapidshare.de/files/17559149/mp3player.v3.50.zip.html
avatar
renti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 270
Age : 30
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.outsidetirana.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: aplikacione per s60 phones

Mesazh nga renti prej Tue May 08, 2007 7:52 am

Per ta kthyer celularin tuaj ne nje telekomand te vertet Per nokia S60 te pajisur me IR
l

Kodi:
http://rapidshare.de/files/6831317/rEMOTE_pata.zip.html
avatar
renti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 270
Age : 30
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.outsidetirana.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: aplikacione per s60 phones

Mesazh nga renti prej Tue May 08, 2007 7:53 am

foto editor

--------------------------------------------------------------------------------

foto editor

Kodi:
http://www.rapidshare.de/files/17912392/PhotoEditor.zip.html
avatar
renti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 270
Age : 30
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.outsidetirana.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: aplikacione per s60 phones

Mesazh nga renti prej Tue May 08, 2007 7:53 am

Surprise Disco esht nje program qe lejon ti besh nje personi nje foto dhe ta besh ate te kerceje...Kodi:
http://rapidshare.de/files/17912560/Surprise_Disco.zip.html
avatar
renti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 270
Age : 30
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.outsidetirana.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: aplikacione per s60 phones

Mesazh nga renti prej Tue May 08, 2007 7:53 am

Quick office

Program qe lejon te lexosh filet ne word, point exel


Kodi:
http://rapidshare.de/files/17914523/Quick_1_.Office.2.0-XiMpDA.zip.html
avatar
renti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 270
Age : 30
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.outsidetirana.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: aplikacione per s60 phones

Mesazh nga renti prej Tue May 08, 2007 7:54 am

Per free software,games,themes,ringtones dhe shum te tjera


Kodi:
http://www.nokiagamez.tk/Kodi:
http://www.mobilobby.com/Kodi:
http://www.nokiasoftware.nl/
avatar
renti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 270
Age : 30
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.outsidetirana.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: aplikacione per s60 phones

Mesazh nga renti prej Tue May 08, 2007 7:54 am

vista blu {teme}

--------------------------------------------------------------------------------

teme per s60 vista blue [ATTACH]3650[/ATTACH


Kodi:
http://www.rapidshare.de/files/17965491/VistaBlue.VBETF2.zip.html
avatar
renti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 270
Age : 30
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.outsidetirana.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: aplikacione per s60 phones

Mesazh nga renti prej Tue May 08, 2007 7:55 am

agile mesenger

--------------------------------------------------------------------------------

agile mesenger per momentin mund mos tju hyje ne pune ..por une e kam provuar ne kosove qe eshte i hapur interneti ne cel dhe eshte shume funksional.

Kodi:
http://www.rapidshare.de/files/17965817/AgileMessenger.V3.63.zip.html
avatar
renti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 270
Age : 30
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.outsidetirana.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: aplikacione per s60 phones

Mesazh nga renti prej Tue May 08, 2007 7:55 am

XPfuture2 (teme)

--------------------------------------------------------------------------------

XPfuture2 (teme)

Kodi:
http://www.rapidshare.de/files/17966483/XPfuture2.zip.html
avatar
renti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 270
Age : 30
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.outsidetirana.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: aplikacione per s60 phones

Mesazh nga renti prej Tue May 08, 2007 7:55 am

AgileMessenger

http://media.getjar.com/repository/img/5317.png

Nje program i vogel falas per te biseduar me 5 sherbime te medhaja te messengerit: msn, icq, aol, yahoo dhe google (per kete te fundit kush ka Gmail)


Kodi:
http://download.getjar.net/downloads/web/pub/6702/AgileMessengerSeries60-3.76.SIS
avatar
renti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 270
Age : 30
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.outsidetirana.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: aplikacione per s60 phones

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi