Pasardhesi i V3x???

Shko poshtė

MODERATOR Pasardhesi i V3x???

Mesazh nga renti prej Tue May 08, 2007 7:49 am

Sipas disa burimeve jo zyrtare neper internet, flitet per nje pasardhes te famshmit Motorola V3x. Ndryshe nga V3x ky i riu thuhet se do kete permiresime ne software dhe nje design pak me te bukur, do kete 2 fotokamera, 64 MG memorie etj.
avatar
renti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 270
Age : 30
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.outsidetirana.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi