free internet ne celularin tuaj

Shko poshtė

MODERATOR free internet ne celularin tuaj

Mesazh nga renti prej Tue May 08, 2007 7:48 am

ja dola me ne fund mbas kaq e kaq eksperimentesh..
internet ne celularin tim free nga kompjuteri
u lidha ne internet dhe veprimet qe bera ishin
navigova pak me programin opera ku u futa ne faqe te ndryshme
i bera update antivirusit
u lidha ne msn
i bera update programit world mate
per me shume shikoni udhezimet ketu:

Kodi:
http://danipr.inc.md/xs_047/viewtopic.php?p=363#363
avatar
renti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 270
Age : 30
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.outsidetirana.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: free internet ne celularin tuaj

Mesazh nga The_Wolf prej Sat Mar 08, 2008 9:57 am

ma shpjego pak me qarte se nuk po e marrim vesh !
avatar
The_Wolf

Numri i postimeve : 36
Age : 25
Registration date : 03/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi