Net TOOLS 4.5 By Rejan

Shko poshtė

MODERATOR Net TOOLS 4.5 By Rejan

Mesazh nga renti prej Tue May 08, 2007 7:36 am

Ketu kemi te bejme me nje pako e cila sherben me shume per Hacking mirepo brenda saj ka me shume programe te cilat nevojiten per kompjuter se sa per hacking.

Merreni instalojeni nuk ka asnje virus apo diqka tjeter eshte thjesht nje Program i punuar ne C++/ dhe Visual 6 nga The Mab. Nxenes i shkelqyeshem ne Universitetin e Technologjise


Ja edhe linku per shkarkim...Kodi:
mediafire.com ?8zzwhxt3mem
avatar
renti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 270
Age : 30
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.outsidetirana.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi