Alcohol 120% Full Registered

Shko poshtė

MODERATOR Alcohol 120% Full Registered

Mesazh nga renti prej Tue May 08, 2007 7:35 am

Ky eshte nje program i cili sherben per krijimin e Virtual Drive ne Kompjuterin tuaj...

Nese nuk e dini se qka eshte Virtual Drive ateher ne pika te shkurta po ua tregoj:
Virtual Drive eshte nje CD/DVD Rom i imagjinuar ne Kompjuterin tuaj e cila sherben per kompjimin e CD-ve, Krijimin e Imazheve me te cilat ju mund ti perdorni me vone, dhe shume gjera te tjera pa e perdorur fare me CD-ne Origjinale.
Mjafton qe vetem ne fillim te keni CD-ne Origjinale te krijoni nje Imazh ne kompjuterin tuaj dhe me pas ta perdorni ate, Nuk do te thote qe eshte vetem per CD-Rom por kjo funksionon edhe ne DVD-Rom, me shume perdoret per luajtjen e lojrave te cilat kerkojne CD-ne te jete e kyēur nė CD-Rom ose DVD-Rom.

Ju Pershendes ja ku eshte linku per shkarkimin e kėtij programi dhe keni mbrenda edhe Keymaker, pėr regjistrimin e programit, lexo README.


Kodi:
mediafire.com ?cmzomueyy5j
avatar
renti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 270
Age : 30
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.outsidetirana.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi