Per cfare sherben Virtual CD?

Shko poshtė

MODERATOR Per cfare sherben Virtual CD?

Mesazh nga renti prej Mon Apr 02, 2007 11:54 am

Per ata qe nuk e dijne Virtual CD sherben per te krijuar Cd-Rom virtual. Dmth supozojme qe ju keni nje loje qe keni shkarku dhe ka 3 CD, ju mund te krijoni 3 virtual Cd-Rom dhe te karikoni ne kto 3 direktori (por qe duhet ti kompresosh ne formate specifike) qe permbajne file e lojes, asht sh e dobishme per Lojrat e fundit qe mbrohen me Protection te sofistikuara.
Nje tjeter (me i mire me kane thene) eshte Alcohol 120% po un skam njohuri mbi kete, dmth edhe ky te njejten gje ben vecse ka teknologji tjeter. Te dy keto programe suportojne formatet e kompresimit si ISO, BIN, CUE, NRG etj
[url]Linku: http://www.virtualcd-online.com/[/url]
avatar
renti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 270
Age : 30
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.outsidetirana.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi