[b]C'fare kenge po degjoni ne keto momente?[/b]

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtė

MODERATOR [b]C'fare kenge po degjoni ne keto momente?[/b]

Mesazh nga genti prej Wed Mar 28, 2007 7:13 am

A eshte rryma e preferuar e juaj kenga qe po degjoni, nqs po pse dhe nqs jo cila esht
rryma me e preferuar qe keni deshire te degjoni? afro
avatar
genti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 221
Age : 32
Localisation : Italia
Registration date : 28/03/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: [b]C'fare kenge po degjoni ne keto momente?[/b]

Mesazh nga genti prej Wed Mar 28, 2007 10:28 am

Ne keto momente po degjoj kengen e BOX CAR RACER- I FEEL SO. Kjo eshte nje kenge e rrymes punk dhe mua me pelqen shume sepse behet fjale epr muzike reale e jo muzike si pop apo hip hop qe behen duke shtypur disa butone ne kompiuter dhe ja u be nje kenge.
avatar
genti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 221
Age : 32
Localisation : Italia
Registration date : 28/03/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: [b]C'fare kenge po degjoni ne keto momente?[/b]

Mesazh nga SoNi prej Mon Apr 02, 2007 9:12 am

Ku shkoi ai djale ----> Kenduar nga Motrat Libohova

SoNi

Numri i postimeve : 18
Registration date : 28/02/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: [b]C'fare kenge po degjoni ne keto momente?[/b]

Mesazh nga renti prej Mon Apr 02, 2007 12:17 pm

un degjoj shume kenge por me shume dance dikur genti i ka pasur fixim fare por une akoma me shume pershendetje te gjitheve
avatar
renti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 270
Age : 30
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.outsidetirana.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: [b]C'fare kenge po degjoni ne keto momente?[/b]

Mesazh nga break dance prej Wed Apr 04, 2007 11:23 am

un kam qef rrymen break dance, un ne keto momente po degjoj muzik elektronike afro

break dance

Numri i postimeve : 1
Age : 29
Registration date : 04/04/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: [b]C'fare kenge po degjoni ne keto momente?[/b]

Mesazh nga HOLLY_91 prej Thu Apr 05, 2007 11:53 am

break dance shkruajti:un kam qef rrymen break dance, un ne keto momente po degjoj muzik elektronike afro
...fal por...cili eshte per ty rryma break dance??shiko qe nuk ekziston nje rryme break dance...break dance eshte nje kercim qe kercehet me kenga hip hop...e di mire sepse un mesoj kercimin braek dance...(AH...FALNI NESE KAM SHKRUAJT NDONJEGJE GABIM POR KAM SHUME PA SHKRUAJTUR SHQIP!)baci

HOLLY_91

Numri i postimeve : 8
Age : 27
Localisation : itali (purtroppo)
Registration date : 02/04/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: [b]C'fare kenge po degjoni ne keto momente?[/b]

Mesazh nga renti prej Thu Apr 05, 2007 1:33 pm

ate her bravo HOLLY_91 ti ke te drejte por si do e ktheje pergjigjen ky albani eeeeee nje pershendetje nga une renti
avatar
renti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 270
Age : 30
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.outsidetirana.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: [b]C'fare kenge po degjoni ne keto momente?[/b]

Mesazh nga genti prej Wed Apr 11, 2007 7:34 am

Un po degjoj nje kenge te madherishme te te vetmeve METALLICA- TURN THE PAGE
avatar
genti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 221
Age : 32
Localisation : Italia
Registration date : 28/03/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: [b]C'fare kenge po degjoni ne keto momente?[/b]

Mesazh nga genti prej Wed Apr 18, 2007 3:42 am

Un ne keto momente po degjoj kengen e grupit
"Guns 'n' Roses" - Don't cry
Kjo eshte nje kenge shume e ndjeshme ecila te transporton nr nje bote tjeter dhe iu a keshilloj te gjitheve anetareve te ketij forumi.Wink

_________________
QE TI TE VIJE KAQ E BUKUR
ME KETA FLOKE ME KETE HAP
TOKA TE EGREN KLIME ZBUTI
DHE AKULLNAJAT KTHEU MBRAPSHT
( Ismail Kadare)
avatar
genti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 221
Age : 32
Localisation : Italia
Registration date : 28/03/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: [b]C'fare kenge po degjoni ne keto momente?[/b]

Mesazh nga lolita prej Wed Apr 18, 2007 6:20 am

poni-si trendafil drunken

lolita
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: [b]C'fare kenge po degjoni ne keto momente?[/b]

Mesazh nga ice__2 prej Fri May 11, 2007 3:06 pm

tani jam duke degju GJAK SHQIPTARI nga dj tironci ft unnikatili(duket atdhetari lol! )
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 32
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: [b]C'fare kenge po degjoni ne keto momente?[/b]

Mesazh nga renti prej Mon May 14, 2007 1:32 pm

une tani po degjoj shume kenge te them nja 5 te pakten ok fillojm
dj visage - dance DJ Visage - The Return BENI BENASI-LOVE IS GONA SAVE AS dj tiesto ft maxi jazz - dance 4 lifeA _Lightforce - Join Me [Club Mix] ok kaq kisha un tani flisni ju te tjeret cfare degjoni ok ciao ciao
avatar
renti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 270
Age : 30
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.outsidetirana.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: [b]C'fare kenge po degjoni ne keto momente?[/b]

Mesazh nga genti prej Tue May 15, 2007 12:55 pm

KENGA QE PO DEGJOJ NE KETO MOMENTE ESHTE "FALMA-BLERO ft SHPAT KASAPI"
MENDOJ SE ESHTE NJE NGA KENGET QE MUND TE FITOI TOP FEST 4
A NUK JENI NJE MENDIM ME MUA?

_________________
QE TI TE VIJE KAQ E BUKUR
ME KETA FLOKE ME KETE HAP
TOKA TE EGREN KLIME ZBUTI
DHE AKULLNAJAT KTHEU MBRAPSHT
( Ismail Kadare)
avatar
genti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 221
Age : 32
Localisation : Italia
Registration date : 28/03/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: [b]C'fare kenge po degjoni ne keto momente?[/b]

Mesazh nga ice__2 prej Tue May 15, 2007 12:57 pm

Tani jam duke degjuar U don't wanna fuck with albanian (remix)
DMK
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 32
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: [b]C'fare kenge po degjoni ne keto momente?[/b]

Mesazh nga lolita prej Wed May 16, 2007 7:01 am

opu kitaksis-jorgo mazonakis flower

lolita
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: [b]C'fare kenge po degjoni ne keto momente?[/b]

Mesazh nga ice__2 prej Sat Jun 23, 2007 5:19 am

Gangsta party
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 32
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: [b]C'fare kenge po degjoni ne keto momente?[/b]

Mesazh nga renti prej Sun Jun 24, 2007 6:17 am

spo degjoj faqe kenge te keto momente se skam kufje hahahahah
avatar
renti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 270
Age : 30
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.outsidetirana.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: [b]C'fare kenge po degjoni ne keto momente?[/b]

Mesazh nga genti prej Sun Jun 24, 2007 8:04 am

Un po degjoj kengen: Vjeshta - Redon Makashi

_________________
QE TI TE VIJE KAQ E BUKUR
ME KETA FLOKE ME KETE HAP
TOKA TE EGREN KLIME ZBUTI
DHE AKULLNAJAT KTHEU MBRAPSHT
( Ismail Kadare)
avatar
genti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 221
Age : 32
Localisation : Italia
Registration date : 28/03/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: [b]C'fare kenge po degjoni ne keto momente?[/b]

Mesazh nga dj diamant prej Sun Jun 24, 2007 12:00 pm

(06) [David Vendetta & Keith Thompson] Break 4 Love.mp3
avatar
dj diamant
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 164
Age : 30
Registration date : 22/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.dj-diamant.piczo.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: [b]C'fare kenge po degjoni ne keto momente?[/b]

Mesazh nga dj diamant prej Sun Jun 24, 2007 12:32 pm

Mash up by Dj Fatjony Pulsedriver&Pakitto-Beat one the video.mp3
avatar
dj diamant
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 164
Age : 30
Registration date : 22/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.dj-diamant.piczo.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR M2o Diabolika D. Lewis,Paolo Bolognesi,Emanuele Inglese,Lou

Mesazh nga dj diamant prej Sun Jun 24, 2007 3:40 pm

M2o Diabolika D. Lewis,Paolo Bolognesi,Emanuele Inglese,Lou Bellucci & Henry Pass (16 - 04 - 2005) The Drill.mp3
avatar
dj diamant
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 164
Age : 30
Registration date : 22/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.dj-diamant.piczo.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: [b]C'fare kenge po degjoni ne keto momente?[/b]

Mesazh nga dj diamant prej Sun Jun 24, 2007 4:55 pm

Besa - Leshoje.mp3
avatar
dj diamant
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 164
Age : 30
Registration date : 22/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.dj-diamant.piczo.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: [b]C'fare kenge po degjoni ne keto momente?[/b]

Mesazh nga lolita prej Mon Jun 25, 2007 4:40 am

david guetta-love don't let me go! Wink

lolita
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: [b]C'fare kenge po degjoni ne keto momente?[/b]

Mesazh nga dj diamant prej Mon Jun 25, 2007 3:07 pm

107_ericke_-_the_beat_is_rockin.mp3
avatar
dj diamant
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 164
Age : 30
Registration date : 22/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.dj-diamant.piczo.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: [b]C'fare kenge po degjoni ne keto momente?[/b]

Mesazh nga dj diamant prej Tue Jun 26, 2007 3:43 pm

Besa - Unik
avatar
dj diamant
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 164
Age : 30
Registration date : 22/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.dj-diamant.piczo.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: [b]C'fare kenge po degjoni ne keto momente?[/b]

Mesazh nga renti prej Tue Jun 26, 2007 3:58 pm

RISE UP YVES LAROCK NJISH FARE ESHTE JU PERSHENDES SHUME OK DJ
avatar
renti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 270
Age : 30
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.outsidetirana.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: [b]C'fare kenge po degjoni ne keto momente?[/b]

Mesazh nga lolita prej Wed Jun 27, 2007 2:02 am

lady maramalade-pink,christina aguilera,mayaecc

lolita
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: [b]C'fare kenge po degjoni ne keto momente?[/b]

Mesazh nga dj diamant prej Fri Jun 29, 2007 10:17 am

get into the game house.mp3
avatar
dj diamant
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 164
Age : 30
Registration date : 22/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.dj-diamant.piczo.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: [b]C'fare kenge po degjoni ne keto momente?[/b]

Mesazh nga ice__2 prej Fri Jun 29, 2007 5:30 pm

rihana-umbrella
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 32
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: [b]C'fare kenge po degjoni ne keto momente?[/b]

Mesazh nga dj diamant prej Wed Jul 04, 2007 8:30 am

HOUSE - MA KI KACO VOLETE.mp3
avatar
dj diamant
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 164
Age : 30
Registration date : 22/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.dj-diamant.piczo.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: [b]C'fare kenge po degjoni ne keto momente?[/b]

Mesazh nga lolita prej Fri Jul 06, 2007 2:34 am

the reason-hoobstank! Twisted Evil

lolita
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: [b]C'fare kenge po degjoni ne keto momente?[/b]

Mesazh nga ice__2 prej Mon Jul 09, 2007 3:40 am

Pun e madhe---Mirsa Kerceli feat Lyrical Son
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 32
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: [b]C'fare kenge po degjoni ne keto momente?[/b]

Mesazh nga genti prej Mon Jul 09, 2007 8:15 am

David Guetta - Love don't let me go

_________________
QE TI TE VIJE KAQ E BUKUR
ME KETA FLOKE ME KETE HAP
TOKA TE EGREN KLIME ZBUTI
DHE AKULLNAJAT KTHEU MBRAPSHT
( Ismail Kadare)
avatar
genti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 221
Age : 32
Localisation : Italia
Registration date : 28/03/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: [b]C'fare kenge po degjoni ne keto momente?[/b]

Mesazh nga ice__2 prej Wed Jul 11, 2007 12:31 pm

Iliret (etno engjujt)
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 32
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: [b]C'fare kenge po degjoni ne keto momente?[/b]

Mesazh nga genti prej Sat Jul 21, 2007 1:03 am

Three Doors Down - Duck & Run

_________________
QE TI TE VIJE KAQ E BUKUR
ME KETA FLOKE ME KETE HAP
TOKA TE EGREN KLIME ZBUTI
DHE AKULLNAJAT KTHEU MBRAPSHT
( Ismail Kadare)
avatar
genti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 221
Age : 32
Localisation : Italia
Registration date : 28/03/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: [b]C'fare kenge po degjoni ne keto momente?[/b]

Mesazh nga renti prej Thu Aug 30, 2007 2:50 pm

yves larock rise up vandalsim remix njish fare po te doni shkarkojeni kete edhe me jepni nje mendim okkk respekte
avatar
renti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 270
Age : 30
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.outsidetirana.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: [b]C'fare kenge po degjoni ne keto momente?[/b]

Mesazh nga xhei prej Fri Aug 31, 2007 2:20 am

dido - hunter

xhei

Numri i postimeve : 5
Age : 29
Registration date : 26/08/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: [b]C'fare kenge po degjoni ne keto momente?[/b]

Mesazh nga renti prej Wed Sep 05, 2007 2:01 pm

relak mika tani po e degjoj
avatar
renti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 270
Age : 30
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.outsidetirana.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: [b]C'fare kenge po degjoni ne keto momente?[/b]

Mesazh nga genti prej Thu Sep 06, 2007 6:51 am

Mames - Elvana Gjata po degjoj

_________________
QE TI TE VIJE KAQ E BUKUR
ME KETA FLOKE ME KETE HAP
TOKA TE EGREN KLIME ZBUTI
DHE AKULLNAJAT KTHEU MBRAPSHT
( Ismail Kadare)
avatar
genti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 221
Age : 32
Localisation : Italia
Registration date : 28/03/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: [b]C'fare kenge po degjoni ne keto momente?[/b]

Mesazh nga SoNi prej Thu Sep 06, 2007 10:15 am

La cose che vivi -----> '' Laura Pauzini''

SoNi

Numri i postimeve : 18
Registration date : 28/02/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: [b]C'fare kenge po degjoni ne keto momente?[/b]

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi