Ora ėshtė Mon Jul 16, 2018 9:36 pm


RINIA-FORUM
MIRE SE VINI NE FORUMIN TONE KALONI CASTE TE PAHARRUARA
 • Forum
  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • 10 Temat
  117 Mesazhet
  Wed Jul 07, 2010 3:26 am
  Behar Pershendes Te gjithe Antaret e forumit
 • tema e lire


  ketu mund te postoni tema te ndryshme
  29 Temat
  341 Mesazhet
  Wed Jun 17, 2009 2:33 pm
  ikud 11 shtatori
 • Filozofia


  Filozofia (prej fjalėve greke philos - shok, mik dhe sophia - dituri, qė mund tė shqipėrohen "dashuri pėr diturinė") ėshtė kuptuar nė mėnyra tė ndryshme nga filozofė tė ndryshėm gjatė historisė. Nė pėrgjithėsi, filozofia ka si synim kuptimin dhe shpjegimin e ēėshtjeve mė themelore tė njerėzisė, si pėr shėmbull: realiteti, dituria, kuptimi, vlera, e qėna dhe e vėrteta.
  5 Temat
  18 Mesazhet
  Thu Sep 09, 2010 5:45 am
  mesudit_babaj@hotmail.com Zoti ??
 • NuovaGe Love


  Pėr kėtė arsye, dashuria ėshtė ēėshtje debatesh. Disa madje e mohojne qėnėsinė e saj. Tė tjerė e quajnė atė njė abstraksion tė shpikur, nganjėherė duke e datuar "shpikje" e Evropės oborrtare gjatė ose pas mesjetės.
  11 Temat
  143 Mesazhet
  Mon Oct 27, 2008 7:19 am
  renti Kujt do ja dhuronit nje lule ne kete moment.
 • Sociologjia


  Sociologjia ėshtė studimi i shoqėrise njerzore dhe i dukurive te saj. Problemet dhe konfliktet shoqėrore apo sociale janė qendrore nė sociologji. Le te diskutojme sebashku

  3 Temat
  11 Mesazhet
  Sun Jul 01, 2007 3:11 am
  xxx Te rinjte e sotem ndermjet dilemes dashuri apo seks.
 • Matematike & Gjeometri


  Problema, teorema dhe ndihmė nga anėtarėt.
  10 Temat
  22 Mesazhet
  Sat Jun 13, 2009 1:58 pm
  julian o popull a ju pelqen rrogozhina apo jo
 • Ekonomi & biznes


  Ne kete forum mund te gjeni informacion me karakter ekonomik nga ekonomia shqiptare e ajo boterore.

  18 Temat
  21 Mesazhet
  Sun Aug 26, 2007 8:49 pm
  xhei Cfare mendoni per ekonomine Shqiptare?mendoni se po rritet?
 • 7 Temat
  11 Mesazhet
  Mon Dec 08, 2008 11:50 am
  habibi_7_p Si mendoni cili shtet ofron sherbim mjekesor me te mire?
 • Astrologjia


  Kėtu do tė gjeni cdo informacion qe ka te bej me kėtė degė kaq te mistershme e te bukur tė Astrologjisė. Horoskop etj..

  2 Temat
  18 Mesazhet
  Wed Jun 20, 2007 6:40 am
  ice__2 Horoskopi...
 • Fizike & Astronomi


  Teori, arritje, probleme fizike dhe astronomie. Qielli dhe yjet.

  4 Temat
  7 Mesazhet
  Fri Mar 20, 2009 11:45 am
  The_Wolf TOKA
 • 7 Temat
  9 Mesazhet
  Sat May 03, 2008 10:23 am
  marsia Pozita gjeografike e Shqiperise
 • 112 Temat
  147 Mesazhet
  Sun Apr 13, 2008 6:32 am
  Bologna 4ever Windows Vista, me pak probleme?
 • Informatikė


  Njė hap drejt eksplorimit tė botės virtuale, aty ku 1 dhe 0 pėrbėjnė kompjuterin, njė ndėr shpikjet mė madhėshtore tė shekullit tė kaluar.

  14 Temat
  25 Mesazhet
  Thu Mar 06, 2008 9:35 am
  The_Wolf Mcrosoft 2007
 • Sisteme Operative


  Windows, Linux, Mac apo ndonje tjeter...

  5 Temat
  6 Mesazhet
  Sun Apr 13, 2008 6:32 am
  Bologna 4ever Windows Vista, me pak probleme?
 • Shkarkime


  Ketu mund te shkarkoni cdo gje qe ju nevojitet...

  87 Temat
  93 Mesazhet
  Sun Sep 02, 2007 4:49 am
  renti VIDEO NGA YOUTUBE
 • 53 Temat
  54 Mesazhet
  Thu May 17, 2007 10:51 am
  Lupeni Incomedia.Website.X5.v5.0.7.Incl.Keygen
 • 7 Temat
  8 Mesazhet
  Sun Sep 02, 2007 4:49 am
  renti VIDEO NGA YOUTUBE
 • 23 Temat
  23 Mesazhet
  Tue May 08, 2007 8:18 am
  renti JA KU E KENI ME NE FUND:Spiderman 3 TS XViD-mVs
 • mobile


  Programe lojra te reja nga bota e celulareve.
  5 Temat
  22 Mesazhet
  Sat Mar 08, 2008 9:57 am
  The_Wolf free internet ne celularin tuaj
 • Gjuhė Programimi


  Gjuha mė e fundit me tė cilėn mund tė realizohet cdo gjė ne fushėn e Informatikės

  1 Temat
  1 Mesazhet
  Sat May 26, 2007 12:27 pm
  renti Java - gjuhė programuese e shėrbimeve tė Internetit
 • 1 Temat
  1 Mesazhet
  Sat May 26, 2007 12:27 pm
  renti Java - gjuhė programuese e shėrbimeve tė Internetit
 • 0 Temat
  0 Mesazhet
 • 0 Temat
  0 Mesazhet
 • Arti Figurativ


  Le te bashkebisedojme, te sjellim te rejat e fundit e pse jo dhe krijimit tona, rreth piktures, fotografis, skulptures etj
  13 Temat
  25 Mesazhet
  Mon Jul 09, 2007 3:33 am
  ice__2 PEISAZHE
 • Kinemaja & Teatri


  Kino, edhe kinema, bioskopi apo filmteatri, ėshtė vendi ku shfaqėn filmat tė ēdo lloji/zhenre. Nganjėherė pėrdorėt si term filmit pėr emertimin e njė filmit ose pėr ndryshimin e kinofilmi dhe videofilm
  8 Temat
  11 Mesazhet
  Sat Mar 01, 2008 7:15 am
  The_Wolf PORTOKALLI
 • 12 Temat
  123 Mesazhet
  Sun Apr 13, 2008 11:46 am
  marsia POEZI DASHURIE
 • Muzika


  Muzika ėshtė tėrėsia e veprave tė artit qė e pasqyron jetėn dhe shpreh ndjenjat, pėrshtypjet, mendimet etj. me anė tė tingujve tė bashkėrenditura nė njė mėnyrė tė tillė ritmike qė tė tingėllojė kėndshėm, tė formojnė njė melodi e tė kenė njė harmoni.1

  13 Temat
  128 Mesazhet
  Fri Mar 20, 2009 11:42 am
  The_Wolf Kenge te pavdekshme..
 • 3 Temat
  20 Mesazhet
  Fri Mar 20, 2009 11:42 am
  The_Wolf Kenge te pavdekshme..
 • 11 Temat
  39 Mesazhet
  Sun Jul 01, 2007 3:47 pm
  ice__2 Cerciz Topulli
 • Aktivitete Sociale


  Ti japim informacione njerit-tjetrit per aktivitet qe organizojme shqiptaret qe punojne e studiojne jashte shqiperise
  1 Temat
  3 Mesazhet
  Sun Jul 15, 2007 1:18 pm
  genti Cilet jane aktivitetet qe zhvillohen ne ambjentin ku jetoni?
 • 1 Temat
  5 Mesazhet
  Thu May 10, 2007 8:05 am
  ice__2 A ka fituar kulture perendimore Shqiperia?
 • Ekonomia


  Ekonomia - ky term rrjedh nga greqishtja e vjetėr nga fjala οἶκος [oikos], qė don tė thot "shtėpi, tempull, kamp, hallė" dhe fjala νόμος [nomos], qė don tė thot zakon, rregull, konventė qė fjalė pėr fjalė don tė thotė "rregull shtėpiak."
  0 Temat
  0 Mesazhet
 • Sporti Shqiptare


  Studimi i zhvillimit te sportit ne historine e njerezimi mund te na japi te dhena te rendesishme mbi ndryshimet shoqerore te cilat me kalimin e shekujve kane ndikuar mbi konceptimin e sportit ne varesi te kulturave te ndryshme
  4 Temat
  10 Mesazhet
  Wed Oct 10, 2007 6:57 am
  Giulio Kush e fiton kampionatin tone kombetare kete vit?
 • 11 Temat
  131 Mesazhet
  Sun Apr 13, 2008 6:09 am
  Bologna 4ever tek kjo teme mund te postoni cdo foto te juventusit....
 • 9 Temat
  71 Mesazhet
  Thu Mar 06, 2008 10:46 am
  The_Wolf ***]-[Q]-[Y]-[F]-[Y]-[R]-[E]-[***
 • 4 Temat
  44 Mesazhet
  Thu May 08, 2008 11:47 am
  marsia Kuriozitete
 • 17 Temat
  359 Mesazhet
  Tue Oct 28, 2008 9:49 am
  klevis Formoni 1 fjale me shkronjen e fundit te fjales
 • SmS


  Mesazhe Dashurie Dhe humoristike

  3 Temat
  13 Mesazhet
  Wed Jun 17, 2009 6:11 am
  ikud SMS Humoristike
 • 0 Temat
  0 Mesazhet
 • 14 Temat
  15 Mesazhet
  Mon Nov 05, 2007 8:26 am
  genti Studentet: Nuk zhvillojme mesim se mungojne pedagoget
 • 3 Temat
  52 Mesazhet
  Thu Oct 16, 2008 5:02 am
  Edi_kala Ju Pelqen Portali?
 • Arkivi


  Temat e fshira mund ti gjeni ne kete pjese te forumit

  0 Temat
  0 Mesazhet
Kush ėshtė nė linjė

1 Pėrdorues nė Linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor
Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 47 mė Wed Aug 02, 2017 2:33 am

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė


Users having a birthday today : klevi (28), klevis (28), lemi (29)
Users with a birthday within the next 7 days: FRANKLIN69 (31), sweet_girl (31)

Legjenda : [ Administratoret ][ V.I.P ]

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 1895 artikuj

Forumi ka 235 anėtarė tė regjistruar

Anėtari mė i ri kreshnik


 • Mesazhe tė rejaMesazhe tė reja
 • Asnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri
 • Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur