www.OutsideTirana.com

identifikimi

Harrova fjalkalimin
 
 
Or
 
Menu
 Portali 
 Chat
      Forumi
      Lojra
      Shkarkime
      Lajme Flash   
      Mp3 Falas
      Fjalor
     Video
 
Partneret
www.OutsideTirana.com
 
www.forum-al.com

www.renti.tk

www.mosfli.tv

www.albimg.com

www.click-shqip.com

www.a-h-crew.net


RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 


Muzik Falas
Muzik Falas vetem tek Rinia Portal
 
 
flash lajme
[b]C'fare kenge po degjoni ne keto momente?[/b]

Wed Mar 28, 2007 7:13 am nga genti

A eshte rryma e preferuar e juaj kenga qe po degjoni, nqs po pse dhe nqs jo cila esht
rryma me e preferuar qe keni deshire te degjoni? afro

Komentet: 41

Kush eshte Dj me i mire per mendimin tuaj ?

Tue May 22, 2007 10:19 am nga bani1988

CILIN PREFERONI DHE HITET ME TE BUKRA

Komentet: 12

KENGA ME E BUKUR

Tue May 22, 2007 10:19 am nga bani1988

Cila eshte kenga me e fundit, me e bukur, me e degjuar nga ju aktualisht?

Komentet: 8

nje pyetje

Sun Apr 01, 2007 10:22 am nga renti

cila rryme muzikore ju pelqen me shume dhe pse ???

Komentet: 9

Music Download

Sun Jun 24, 2007 11:33 am nga dj diamant

Ne kete tem do te keni mudesi te DOWNLOAD por dhe te UPLOAD nje shumllojshmeri kengeshesh nga me te ndrryshet, une qe sot do filloj te prezantoj albume te ndrryshme me aq sa kam mundesi, mendoj se dhe ju mun te beni te njejten gje duke bere kenget UPDATE ne kete tem.

P.S Per te mare nje keng duhet te klikoni siper emrit te kenges sepse eshte = si ne link.

[ Mė shumė ]

Komentet: 8

Tema Fundit
» Zoti ??
Thu Sep 09, 2010 5:45 am nga mesudit_babaj@hotmail.com

» Pershendes Te gjithe Antaret e forumit
Wed Jul 07, 2010 3:26 am nga Behar

» GEZUAR VITIN E RI 2009
Tue Aug 11, 2009 6:12 am nga cupe.rrogozhine

» PERSHENDETJE DHE MIRE SE ERDHET!
Tue Aug 11, 2009 6:10 am nga cupe.rrogozhine

» 11 shtatori
Wed Jun 17, 2009 2:33 pm nga ikud

» ENDRRAT
Wed Jun 17, 2009 2:18 pm nga ikud

» Dita e fundit e jetes suaj
Wed Jun 17, 2009 2:13 pm nga ikud

» PUTHJE ANTARVE FORUMIT.
Wed Jun 17, 2009 2:03 pm nga ikud

» Emigracioni:shprese apo zhgenjim??
Wed Jun 17, 2009 1:59 pm nga ikud

» Mbremja e matures
Wed Jun 17, 2009 1:55 pm nga ikud

Sondazh

Ju pelqen Portali?

93% 93% [ 26 ]
7% 7% [ 2 ]

Totali i votave : 28

Statistikat
Forumi ka 235 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri kreshnik

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 1895 artikuj v 343 temat
Kush ėshtė nė linjė
5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 47 mė Wed Aug 02, 2017 2:33 am